Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website
van de regio Pardubice
Betrokken -1°C
weer

Weer - Pardubice

6.12. (03:02)
vandaag
Betrokken
-1°C
7.12.
morgen
Bijna helemaal bewolkt
7°C/1°C
8.12.
zondagAf en toe regen
6°C/5°C
9.12.
maandagBewolkt
6°C/5°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 4)

(Přes prsty KINO SENIOR) di 3.12.2019 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Přes prsty KINO SENIOR)
(Le Mans´66) di 3.12.2019 19:30
Stadsbioscoop (Jablonné nad Orlicí )
(Le Mans´66)
(Nabarvené ptáče) di 3.12.2019 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Nabarvené ptáče)
(Zábava, zábava) di 3.12.2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zábava, zábava)

christelijk (aantal: 1)

(Bohoslužba) di 3.12.2019 18:00
Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Smarten (Žamberk)
(Bohoslužba)

muziek (aantal: 2)

(Předvánoční koncert pěveckých sborů) di 3.12.2019 17:00
(Kostelec nad Orlicí)
(Předvánoční koncert pěveckých sborů)
(České filharmonické kvarteto: Janáček a Dvořákův kvartet Americký) di 3.12.2019 19:30
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(České filharmonické kvarteto: Janáček a Dvořákův kvartet Americký)

sociaal (aantal: 7)

(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová) vr 29.11.2019 - vr 13.12.2019
Česká Třebová
(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová)
(Strom splněných přání) zo 1.12.2019 - vr 13.12.2019
Ústí nad Orlicí
(Strom splněných přání)
(Splněná vánoční přání) zo 1.12.2019 - zo 15.12.2019
Evangelische kerk (Letohrad)
(Splněná vánoční přání)
(Matyldino pohádkohraní) di 3.12.2019 16:00
(Česká Třebová)
(Matyldino pohádkohraní)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru) di 3.12.2019 16:00
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru)
(Cestování po světě) di 3.12.2019 17:30
(Choceň)
(Cestování po světě)
(1000 miles adventure) di 3.12.2019 18:00
Cafe59 (Choceň)
(1000 miles adventure)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 4)

(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku) di 3.12.2019 10:15
Centrum voor moeders Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku)
(Škola bruslení) di 3.12.2019 16:15 - 17:15
Sporthal van B. Modrý (Lanškroun-Ostrovské Předměstí)
(Škola bruslení)
(Tradiční Yoga v České Třebové) di 3.12.2019 18:30 - 20:30
Jongerencentrum Kamarád (Česká Třebová)
(Tradiční Yoga v České Třebové)
(Aquaaerobik) di 3.12.2019 20:00 - 21:00
Zwemhal (Ústí nad Orlicí)
(Aquaaerobik)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 25)

(Výstava - Kamenná krása) vr 4.10.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Vánoce Josefa Lady) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Vánoce Josefa Lady)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku) vr 13.9.2019 - vr 31.1.2020
Het Kantmuseum Vamberk (Vamberk)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku)
(Knihovnice vystavují) zo 29.9.2019 - di 31.12.2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) do 3.10.2019 - vr 20.12.2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) do 17.10.2019 - vr 20.12.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(Naše společnost v devítkových letech) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
Fidiko (Žamberk)
(Naše společnost v devítkových letech)
(17. listopad 1989) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(Samet ve fotografii) ma 4.11.2019 - di 31.12.2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) di 5.11.2019 - vr 10.1.2020
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Expozice betlémů) di 26.11.2019 - zo 2.2.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Expozice betlémů)
(Teichmann - Obrazy) vr 29.11.2019 - vr 3.1.2020
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(Teichmann - Obrazy)
(Z hor a podhůří) za 30.11.2019 - za 4.1.2020
Permanente expositie van de geschiedenis van de stad (Jablonné nad Orlicí)
(Z hor a podhůří)
(Lanškrounský betlém osobností) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Lanškrounský betlém osobností)
(Výstava - Očima dětí) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Het Tsjechische Rode Kruis (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Očima dětí)
(Tradiční vánoční výstava) zo 1.12.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Tradiční vánoční výstava)
(Betlémský příběh) zo 1.12.2019 - zo 22.12.2019
Stedelijk museum (Žamberk)
(Betlémský příběh)
(Výstava obrazů) zo 1.12.2019 - wo 18.12.2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Vánoce v muzeu) ma 2.12.2019 - za 21.12.2019
Stedelijk museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová) di 3.12.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací) di 3.12.2019 - zo 8.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací)
(Vernisáž Vánoční výstavy výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací) di 3.12.2019 15:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Vernisáž Vánoční výstavy výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací)
(Jarmark v základní škole Libchavy) di 3.12.2019 16:00
(Libchavy)
(Jarmark v základní škole Libchavy)
(Vernisáž: Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová) di 3.12.2019 17:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Vernisáž: Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová)
(Vernisáž výstavy - Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie) di 3.12.2019 17:00
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Vernisáž výstavy - Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie)

toneel (aantal: 2)

(Vandráci Vagamundos) di 3.12.2019 19:00
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Vandráci Vagamundos)
(Talk show Petera Freestona) di 3.12.2019 19:00
Race club (Letohrad)
(Talk show Petera Freestona)

vakkundig (aantal: 4)

(Rodič jako přirozený učitel řeči a komunikace) di 3.12.2019 16:00
Moedercentrum Kamínek (Choceň)
(Rodič jako přirozený učitel řeči a komunikace)
(Seminář pro začínající rodopisce) di 3.12.2019 17:00
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Seminář pro začínající rodopisce)
(Vandráci Vagamundos) di 3.12.2019 19:00
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Vandráci Vagamundos)
(Andílci) di 3.12.2019 13:30 - 14:30
Gezinscentrum en kindergroep Het Viooltje (Žamberk)
(Andílci)

vrije tijd (aantal: 4)

(Cestování po světě) di 3.12.2019 15:00 - 17:00
(Choceň)
(Cestování po světě)
(Vánoční výtvarná dílna) di 3.12.2019 17:00 - 19:00
(Žamberk)
(Vánoční výtvarná dílna)
(Volná herna - Říkám si a skotačím) di 3.12.2019
Familiecentrum Appeltje (Jablonné nad Orlicí)
(Volná herna - Říkám si a skotačím)
(Tvoření a zpívání s paní učitelkou) di 3.12.2019 9:00 - 10:00
Centrum voor moeders Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Tvoření a zpívání s paní učitelkou)

muziek (aantal: 1)

(Benefiční adventní koncert) di 3.12.2019 19:00 - 21:00
Bioscoop - Kollár Theater (Police nad Metují)
(Benefiční adventní koncert)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 2)

(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu) vr 22.11.2019 - zo 5.1.2020
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu)
(Betlémy a Vánoce v muzeu) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Stedelijk museum Nové Město nad Metují (Nové Město nad Metují)
(Betlémy a Vánoce v muzeu)

vakkundig (aantal: 1)

(Judr. Eduard Langer) di 3.12.2019 17:00
(Broumov)
(Judr. Eduard Langer)

bioskoop - film (aantal: 2)

(Výjimeční) di 3.12.2019 19:30
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Výjimeční)
(Vlastníci) di 3.12.2019 19:30
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Vlastníci)

christelijk (aantal: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) di 3.12.2019 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

muziek (aantal: 1)

(Janáček a jeho múzy) di 3.12.2019 19:00
Het Tyl Huis Polička (Polička)
(Janáček a jeho múzy)

sociaal (aantal: 1)

(Rozsvícení vánočního stromu) di 3.12.2019 17:00
Zderaz
(Rozsvícení vánočního stromu)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Pilates) di 3.12.2019
Gymzaal van de basisschool (Březová nad Svitavou)
(Pilates)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 15)

(Vánoce a tradiční pokrmy) za 23.11.2019 - zo 12.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Vánoce a tradiční pokrmy)
(Fenomén Igráček) di 3.12.2019 - vr 28.2.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Michal Hykel – Vážky) zo 1.9.2019 - di 31.12.2019
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) za 28.9.2019 - zo 29.12.2019
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) di 1.10.2019 - di 31.12.2019
Levende muur (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) za 12.10.2019 - zo 5.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Eva Mezerová: Krajina těla) za 19.10.2019 - vr 31.1.2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché) vr 1.11.2019 - vr 31.1.2020
Bobo Cafe (Litomyšl)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli) zo 17.11.2019 - vr 31.1.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji) za 23.11.2019 - zo 26.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji)
(Vánoční instalace) vr 29.11.2019 - vr 31.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Vánoční instalace)
(Výstava betlémů) za 30.11.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurhuis (Banín)
(Výstava betlémů)
(GAMU v Trámu) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Theater De Balk (Svitavy)
(GAMU v Trámu)
(Zrození svitavského betléma) ma 2.12.2019 - vr 31.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Zrození svitavského betléma)
(Nad betlémem vyšla hvězda) ma 2.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Nad betlémem vyšla hvězda)

toneel (aantal: 2)

(Zdeněk Izer: Na plný coole) di 3.12.2019 19:00
Smetana huis (Litomyšl)
(Zdeněk Izer: Na plný coole)
(Niccolò Machiavelli: Vladař) di 3.12.2019 19:00
Fabriek (Svitavy)
(Niccolò Machiavelli: Vladař)

vakkundig (aantal: 1)

(Proč a jak se modlit za Izrael) di 3.12.2019 17:00
Fabriek (Svitavy)
(Proč a jak se modlit za Izrael)

vrije tijd (aantal: 4)

(Zimní dětská herna) za 26.10.2019 - di 31.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Dřevěné tvoření) di 3.12.2019 15:00 - 17:30
Het Mozaïek - centrum voor vrije tijd (Polička)
(Dřevěné tvoření)
(Mikulášské dílny pro děti) di 3.12.2019 16:00
Alternatieve club Tyjátr (Svitavy)
(Mikulášské dílny pro děti)
(Trička tentokrát v černé) di 3.12.2019 17:30
Mikado - onderwijsinstelling voor vrijetijdsonderwijs (Vysoké Mýto)
(Trička tentokrát v černé)

sociaal (aantal: 6)

(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách) di 1.10.2019 - ma 10.2.2020
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách)
(Jak pečovat o své nohy) di 3.12.2019 14:00
Verzorgingshuis - Cafétje voor senioren (Nasavrky)
(Jak pečovat o své nohy)
(Vánoční jarmark v DSS) di 3.12.2019 14:00
Klášterní (Slatiňany)
(Vánoční jarmark v DSS)
(O Vánocích) di 3.12.2019 16:00
Vysočina
(O Vánocích)
(Mikulášská nadílka) di 3.12.2019 16:00
Cultuurhuis (Seč)
(Mikulášská nadílka)
(102. Beseda o cestování) di 3.12.2019 19:00
Gemeenschapshuis (Slatiňany)
(102. Beseda o cestování)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Já bych rád k betlému) do 21.11.2019 - zo 12.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Já bych rád k betlému)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?) vr 28.9.2018 - zo 5.1.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?)
(Natrach Ditrach) vr 18.10.2019 - zo 2.2.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Natrach Ditrach)
(Jiří Křiklava - výstava) di 5.11.2019 - do 2.1.2020
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Jiří Křiklava - výstava)
(Rok 1989 v Chrudimi) do 14.11.2019 - zo 5.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Rok 1989 v Chrudimi)
(Adventní výstava) ma 18.11.2019 - zo 22.12.2019
Nasavrky - museum in het kasteel (Nasavrky)
(Adventní výstava)
(Kočárky, hračky a dárky) di 26.11.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum in Skuteč (Skuteč)
(Kočárky, hračky a dárky)
(Betlémy) za 30.11.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum Hlinsko - museum, voormalige synagoge (Hlinsko v Čechách)
(Betlémy)
(Vánoční jarmark v DSS) di 3.12.2019 14:00
Klášterní (Slatiňany)
(Vánoční jarmark v DSS)

toneel (aantal: 1)

(Scény z manželského života) di 3.12.2019 19:00
Karel Pippich Theater (Chrudim)
(Scény z manželského života)

vakkundig (aantal: 3)

(Jak pečovat o své nohy) di 3.12.2019 14:00
Verzorgingshuis - Cafétje voor senioren (Nasavrky)
(Jak pečovat o své nohy)
(Vánoční tvoření: výroba ozdobiček z provázku) di 3.12.2019 17:00
Club Agora (Chrudim)
(Vánoční tvoření: výroba ozdobiček z provázku)
(Úterky pod širokými schody - O názvech hub aneb anděl smrti a římský bůh plodnosti) di 3.12.2019 19:00
Collegezaal van het Waterbedrijf (Chrudim)
(Úterky pod širokými schody - O názvech hub aneb anděl smrti a římský bůh plodnosti)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Poslední aristokratka) di 3.12.2019 10:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Poslední aristokratka)
(Kapela) di 3.12.2019 18:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Kapela)
(Parazit) di 3.12.2019 20:30
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Parazit)
(Le Mans´66) di 3.12.2019 20:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Le Mans´66)

muziek (aantal: 5)

(Školní žákovský koncert a výstavka VO) di 3.12.2019 17:00
(Nový Bydžov)
(Školní žákovský koncert a výstavka VO)
(Varhany - královský nástroj v jazzu) di 3.12.2019 17:00
(Hradec Králové)
(Varhany - královský nástroj v jazzu)
(Benefiční koncert pro Janičku) di 3.12.2019 17:00
AC Club (Hradec Králové)
(Benefiční koncert pro Janičku)
(Vánoční koncert sborů Gybon a Vokální harmonie) di 3.12.2019 19:00
Stedelijke muziekzaal (Hradec Králové)
(Vánoční koncert sborů Gybon a Vokální harmonie)
(Předvánoční koncert Klasické dechové trio a Ladislav Frej) Het is mogelijk om kaarten te bestellen di 3.12.2019 19:30 - 21:00
Congrescentrum Aldis (Hradec Králové)
(Předvánoční koncert Klasické dechové trio a Ladislav Frej)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 13)

(Příroda z depozitářů) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Příroda z depozitářů)
(Tajemství ptačí sekery) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Tajemství ptačí sekery)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) vr 1.11.2019 - zo 16.2.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) do 14.11.2019 - zo 16.2.2020
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba)
(Výstava Co nás baví) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Co nás baví)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď)
(Výstava Krajinou příběhů) di 5.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Krajinou příběhů)
(Výstava k soutěži Leonardo) wo 27.11.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava k soutěži Leonardo)
(Adventní výstava Ivy Duškové) di 3.12.2019 - vr 20.12.2019
(Hradec Králové)
(Adventní výstava Ivy Duškové)
(Jiří Vavřina - Betlém) di 3.12.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Jiří Vavřina - Betlém)
(Radostný svět pastelek - vernisáž výstavy obrazů Olgy Klimešové) di 3.12.2019 18:30
Burgeradviescentrum - ClubCafé Pessoa (Hradec Králové)
(Radostný svět pastelek - vernisáž výstavy obrazů Olgy Klimešové)

toneel (aantal: 1)

(Ryba ve čtyřech) di 3.12.2019 19:30
Josef Tejkls Theater De kribbe (Hradec Králové)
(Ryba ve čtyřech)

vakkundig (aantal: 3)

(Testování IQ dospělí a děti) di 3.12.2019 16:30
(Hradec Králové)
(Testování IQ dospělí a děti)
(Svět andělů) di 3.12.2019 17:00
Wetenschappelijke en studiebibliotheek te Hradec Králové (Hradec Králové)
(Svět andělů)
(Nepál & Indie - tříměsíční dobrodružství) di 3.12.2019 19:00
Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)
(Nepál & Indie - tříměsíční dobrodružství)

vrije tijd (aantal: 1)

(Vánoční charitativní burza hraček a knih) di 3.12.2019 10:00
Galerie AMB - Ambrosiuskerk (Hradec Králové)
(Vánoční charitativní burza hraček a knih)

bioskoop - film (aantal: 1)

(Jeseníky - nejen hory, ale i památky v jejich okolí 2004 - cyklus Cestovatelské úterky) di 3.12.2019 17:30
Huis van de Techniek (Pardubice)
(Jeseníky - nejen hory, ale i památky v jejich okolí 2004 - cyklus Cestovatelské úterky)

muziek (aantal: 1)

(Mikulášský koncert klávesového oddělení) di 3.12.2019 17:00
Kunst-basisschool Havlíčkova (Pardubice)
(Mikulášský koncert klávesového oddělení)

sociaal (aantal: 1)

(Nebe - peklo - ráj - jen si s námi hraj) di 3.12.2019 16:00 - wo 4.12.2019 18:30
Automatische molens (Pardubice)
(Nebe - peklo - ráj - jen si s námi hraj)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) zo 1.9.2019 - di 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(BK JIP Pardubice - BC Adria Oil Škrljevo (Alpe Adria Cup)) di 3.12.2019 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - BC Adria Oil Škrljevo (Alpe Adria Cup))

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 13)

(Světy v kameni) vr 3.5.2019 - zo 26.4.2020
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ma 21.10.2019 - zo 8.3.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ma 21.10.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Pardubické vánoční trhy 2019) za 30.11.2019 - ma 23.12.2019
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Pardubické vánoční trhy 2019)
(Budování a demolice) ma 9.9.2019 - za 14.12.2019
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Budování a demolice)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) di 15.10.2019 - zo 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Přichází čas vánoční) vr 8.11.2019 - vr 20.12.2019
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Přichází čas vánoční)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) za 16.11.2019 - vr 31.1.2020
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč), Burgerlijke kredietbank (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry) ma 25.11.2019 - vr 20.12.2019
Café Robinson (Pardubice)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry)
(Výstava: Šaškův svět) wo 27.11.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Společně! – Tematický prostor) do 28.11.2019 - do 30.1.2020
(Pardubice)
(Společně! – Tematický prostor)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)

toneel (aantal: 1)

(Velká bankovní loupež) di 3.12.2019 18:00
Oost-Boheems Theater (Pardubice)
(Velká bankovní loupež)

vakkundig (aantal: 4)

(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)

vrije tijd (aantal: 9)

(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Morionský trh) ma 2.12.2019 - vr 6.12.2019
(Pardubice)
(Morionský trh)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii) di 3.12.2019
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Výtvarné studio při Východočeské galerii)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Za drahými kameny do pravěku) vr 11.10.2019 - zo 9.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Za drahými kameny do pravěku)
(100 let skautingu v Hořicích) do 26.9.2019 - vr 20.12.2019
Stedelijk museum (Hořice)
(100 let skautingu v Hořicích)
(Vernisáž výstavy Pod skalou) wo 30.10.2019 - za 11.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Vernisáž výstavy Pod skalou)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová) vr 8.11.2019 - vr 17.1.2020
(Hostinné)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová)
(Tibet) za 16.11.2019 - zo 12.1.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Tibet)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa) do 21.11.2019 - vr 17.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa)
(Ej, noviny převeselý) vr 29.11.2019 - zo 2.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Ej, noviny převeselý)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Volkskundig museum van Vysoké nad Jizerou en omgeving (Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal) zo 1.12.2019 - za 8.2.2020
(Hostinné)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal)

totaal aantal hits: 167

Vind je activiteit

Regionaal operationeel programma NUTS II Noord-Oost - Nieuw venster.
Medefinanciering
District Pardubice.
Aannemer
CzechTourism - Nieuw venster.
CzechTourism
Bureau voor Toerismebevordering Oost-Bohemen - Nieuw venster.
Bureau voor Toerismebevordering
Oost Bohemen
CzeCoT - Nieuw venster.
Centrale doorverbinding van de database
EU.
Medefinanciering