Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website
van de regio Pardubice
Betrokken -1°C
weer

Weer - Pardubice

6.12. (03:02)
vandaag
Betrokken
-1°C
7.12.
morgen
Bijna helemaal bewolkt
7°C/1°C
8.12.
zondagAf en toe regen
6°C/5°C
9.12.
maandagBewolkt
6°C/5°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 6)

(Ledové království 2) wo 4.12.2019 17:30
Stadsbioscoop (Jablonné nad Orlicí )
(Ledové království 2)
(Kino L’art: Kam orli nelétají) wo 4.12.2019 19:00
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(Kino L’art: Kam orli nelétají)
(Valhalla: Říše bohů) wo 4.12.2019 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Valhalla: Říše bohů)
(Le Mans´66) wo 4.12.2019 19:30
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Le Mans´66)
(Poslední aristokratka) wo 4.12.2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Poslední aristokratka)
(Vlastníci) wo 4.12.2019 19:30
Stadsbioscoop (Jablonné nad Orlicí )
(Vlastníci)

gastronomie (aantal: 1)

(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim) wo 4.12.2019 17:00
Basis- en kleuterschool (Lanškroun)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim)

muziek (aantal: 3)

(Bratři Ebenové) wo 4.12.2019 19:30
Gemeenschapscentrum - Bioscoop 70 (Dobruška)
(Bratři Ebenové)
(Hudební besídka ZUŠ) wo 4.12.2019 18:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Hudební besídka ZUŠ)
(Marcel Zmožek a kapela M. Z. Band) wo 4.12.2019 19:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Marcel Zmožek a kapela M. Z. Band)

sociaal (aantal: 8)

(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová) vr 29.11.2019 - vr 13.12.2019
Česká Třebová
(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová)
(Splněná vánoční přání) zo 1.12.2019 - zo 15.12.2019
Evangelische kerk (Letohrad)
(Splněná vánoční přání)
(Strom splněných přání) zo 1.12.2019 - vr 13.12.2019
Ústí nad Orlicí
(Strom splněných přání)
(Sbírka Diakonie Broumov) wo 4.12.2019 9:00 - 18:00
Raadhuis (Choceň)
(Sbírka Diakonie Broumov)
(Mikuláš v Srdíčku) wo 4.12.2019 10:00
Familiecentrum Het Hartje (Ústí nad Orlicí)
(Mikuláš v Srdíčku)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru) wo 4.12.2019 16:00
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru)
(Hudební besídka ZUŠ) wo 4.12.2019 18:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Hudební besídka ZUŠ)
(Chytrý Kvíz Šnyt Nová Louže) wo 4.12.2019 19:00 - 22:00
(Ústí nad Orlicí)
(Chytrý Kvíz Šnyt Nová Louže)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 5)

(Mikuláš, čerti a andělé) wo 4.12.2019 16:30
Winterstadion (Choceň)
(Mikuláš, čerti a andělé)
(Hrátky s batolátky) wo 4.12.2019 9:30 - 11:30
Familiecentrum Appeltje (Jablonné nad Orlicí)
(Hrátky s batolátky)
(Taneční kurzy - středa: začátečníci) wo 4.12.2019 18:10 - 19:40
Sportcentrum Forea (Lanškroun)
(Taneční kurzy - středa: začátečníci)
(Taneční kurzy - středa: mírně pokročilí) wo 4.12.2019 19:50 - 21:20
Sportcentrum Forea (Lanškroun)
(Taneční kurzy - středa: mírně pokročilí)
(Plavání pro těhotné) wo 4.12.2019 13:30 - 15:00
Zwemhal (Ústí nad Orlicí)
(Plavání pro těhotné)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 22)

(Výstava - Kamenná krása) vr 4.10.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Vánoce Josefa Lady) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Vánoce Josefa Lady)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku) vr 13.9.2019 - vr 31.1.2020
Het Kantmuseum Vamberk (Vamberk)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku)
(Knihovnice vystavují) zo 29.9.2019 - di 31.12.2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) do 3.10.2019 - vr 20.12.2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) do 17.10.2019 - vr 20.12.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(Naše společnost v devítkových letech) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
Fidiko (Žamberk)
(Naše společnost v devítkových letech)
(17. listopad 1989) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(Samet ve fotografii) ma 4.11.2019 - di 31.12.2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) di 5.11.2019 - vr 10.1.2020
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Expozice betlémů) di 26.11.2019 - zo 2.2.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Expozice betlémů)
(Teichmann - Obrazy) vr 29.11.2019 - vr 3.1.2020
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(Teichmann - Obrazy)
(Z hor a podhůří) za 30.11.2019 - za 4.1.2020
Permanente expositie van de geschiedenis van de stad (Jablonné nad Orlicí)
(Z hor a podhůří)
(Lanškrounský betlém osobností) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Lanškrounský betlém osobností)
(Betlémský příběh) zo 1.12.2019 - zo 22.12.2019
Stedelijk museum (Žamberk)
(Betlémský příběh)
(Výstava - Očima dětí) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Het Tsjechische Rode Kruis (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Očima dětí)
(Tradiční vánoční výstava) zo 1.12.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Tradiční vánoční výstava)
(Výstava obrazů) zo 1.12.2019 - wo 18.12.2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Vánoce v muzeu) ma 2.12.2019 - za 21.12.2019
Stedelijk museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová) di 3.12.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací) di 3.12.2019 - zo 8.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie) wo 4.12.2019 - di 31.12.2019
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie)

vakkundig (aantal: 7)

(Představení plánu rozvoje sociálních služeb) wo 4.12.2019 15:30
Senior club (Ústí nad Orlicí)
(Představení plánu rozvoje sociálních služeb)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim) wo 4.12.2019 17:00
Basis- en kleuterschool (Lanškroun)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim)
(Určování nerostů pro veřejnost) wo 4.12.2019 17:00
Basisschool Česká Třebová (Česká Třebová)
(Určování nerostů pro veřejnost)
(Mimořádný cyklus přednášek: Češi a Slováci v okamžiku změny 1988-1992) wo 4.12.2019 17:00
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Mimořádný cyklus přednášek: Češi a Slováci v okamžiku změny 1988-1992)
(Povídání o ráji, Srí Lanka) wo 4.12.2019 19:00
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Povídání o ráji, Srí Lanka)
(Bolívie) wo 4.12.2019 19:00
Ontmoetingscentrum, bioscoop (Rychnov nad Kněžnou)
(Bolívie)
(Island nalehko) wo 4.12.2019 19:00 - 21:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Island nalehko)

vrije tijd (aantal: 6)

(Klíče pro Barborku) wo 4.12.2019 16:30
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(Klíče pro Barborku)
(Černá hodinka) wo 4.12.2019 17:00
(Jablonné nad Orlicí)
(Černá hodinka)
(Krampus čerti, pekelnická a ohňová show u ZŠ Bratří Čapků) wo 4.12.2019 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Krampus čerti, pekelnická a ohňová show u ZŠ Bratří Čapků)
(Adventní výroba jmenovek na dárky, vánoční prostírání) wo 4.12.2019 9:00 - 11:30
Familiecentrum Het Rosa (Česká Třebová)
(Adventní výroba jmenovek na dárky, vánoční prostírání)
(Dopolední klub rodičů) wo 4.12.2019
Familiecentrum De Kinderwereld (Lanškroun)
(Dopolední klub rodičů)
(Robokroužek) wo 4.12.2019 16:00 - 18:00
(Česká Třebová)
(Robokroužek)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 2)

(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu) vr 22.11.2019 - zo 5.1.2020
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu)
(Betlémy a Vánoce v muzeu) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Stedelijk museum Nové Město nad Metují (Nové Město nad Metují)
(Betlémy a Vánoce v muzeu)

bioskoop - film (aantal: 3)

(Vlastníci) wo 4.12.2019 19:00
Het Tyl Huis Polička (Polička)
(Vlastníci)
(Vlastníci) wo 4.12.2019 19:30
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Vlastníci)
(Ženská na vrcholu) wo 4.12.2019 19:30
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Ženská na vrcholu)

christelijk (aantal: 3)

(Bohoslužba - Nové Hrady) wo 4.12.2019 8:00
St. Jacobs de Ouderekerk (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) wo 4.12.2019 18:00
Johannes de Doperkerk (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Mladočov) wo 4.12.2019 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

muziek (aantal: 3)

(Interní večírek) wo 4.12.2019 16:30
Bedřich Smetana Kunstschool (Litomyšl)
(Interní večírek)
(Koncert učitelů ZUŠ) wo 4.12.2019 19:00
Kunstschool (Vysoké Mýto)
(Koncert učitelů ZUŠ)
(Vladimír Merta) wo 4.12.2019 20:00
Stedelijk club Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Vladimír Merta)

sociaal (aantal: 2)

(Adventní posezení) wo 4.12.2019 14:00
Fabriek (Svitavy)
(Adventní posezení)
(Chytrý kvíz) wo 4.12.2019 19:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Chytrý kvíz)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Mamaklub) wo 4.12.2019 9:00 - 11:00
Cultuurhuis Poříčí u Litomyšle (Poříčí u Litomyšle)
(Mamaklub)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 15)

(Vánoce a tradiční pokrmy) za 23.11.2019 - zo 12.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Vánoce a tradiční pokrmy)
(Fenomén Igráček) di 3.12.2019 - vr 28.2.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Michal Hykel – Vážky) zo 1.9.2019 - di 31.12.2019
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) za 28.9.2019 - zo 29.12.2019
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) di 1.10.2019 - di 31.12.2019
Levende muur (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) za 12.10.2019 - zo 5.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Eva Mezerová: Krajina těla) za 19.10.2019 - vr 31.1.2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché) vr 1.11.2019 - vr 31.1.2020
Bobo Cafe (Litomyšl)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli) zo 17.11.2019 - vr 31.1.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji) za 23.11.2019 - zo 26.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji)
(Vánoční instalace) vr 29.11.2019 - vr 31.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Vánoční instalace)
(Výstava betlémů) za 30.11.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurhuis (Banín)
(Výstava betlémů)
(GAMU v Trámu) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Theater De Balk (Svitavy)
(GAMU v Trámu)
(Zrození svitavského betléma) ma 2.12.2019 - vr 31.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Zrození svitavského betléma)
(Nad betlémem vyšla hvězda) ma 2.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Nad betlémem vyšla hvězda)

toneel (aantal: 1)

(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Dar z nebes) wo 4.12.2019 18:00
Smetana huis (Litomyšl)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Dar z nebes)

vakkundig (aantal: 1)

(Vánoční korálkový workshop) wo 4.12.2019 18:00
Het Ottendorfer Huis (Svitavy)
(Vánoční korálkový workshop)

vrije tijd (aantal: 3)

(Zimní dětská herna) za 26.10.2019 - di 31.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Fantasy klub) wo 4.12.2019 17:00
(Svitavy)
(Fantasy klub)
(Mamaklub) wo 4.12.2019 9:00 - 11:00
Cultuurhuis Poříčí u Litomyšle (Poříčí u Litomyšle)
(Mamaklub)

bioskoop - film (aantal: 2)

(Ledové království 2) wo 4.12.2019 17:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Ledové království 2)
(Výjimeční) wo 4.12.2019 20:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Výjimeční)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 1)

(Vánoční výstava prací žáků Speciální základní školy v Králíkách) ma 2.12.2019 - vr 13.12.2019
(Králíky)
(Vánoční výstava prací žáků Speciální základní školy v Králíkách)

vrije tijd (aantal: 1)

(Peklíčko) wo 4.12.2019 15:30 - 19:00
(Červená Voda)
(Peklíčko)

christelijk (aantal: 1)

(Ekumenická adventní bohoslužba) wo 4.12.2019 17:00
Fort (Hlinsko)
(Ekumenická adventní bohoslužba)

sociaal (aantal: 2)

(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách) di 1.10.2019 - ma 10.2.2020
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách)
(Večerní povídání na téma Magie majutsu a základní cvičení) wo 4.12.2019 18:00
Area 51 Detached Workplace - ontsnappingsspel (Hlinsko)
(Večerní povídání na téma Magie majutsu a základní cvičení)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 8)

(Já bych rád k betlému) do 21.11.2019 - zo 12.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Já bych rád k betlému)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?) vr 28.9.2018 - zo 5.1.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?)
(Natrach Ditrach) vr 18.10.2019 - zo 2.2.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Natrach Ditrach)
(Jiří Křiklava - výstava) di 5.11.2019 - do 2.1.2020
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Jiří Křiklava - výstava)
(Rok 1989 v Chrudimi) do 14.11.2019 - zo 5.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Rok 1989 v Chrudimi)
(Adventní výstava) ma 18.11.2019 - zo 22.12.2019
Nasavrky - museum in het kasteel (Nasavrky)
(Adventní výstava)
(Kočárky, hračky a dárky) di 26.11.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum in Skuteč (Skuteč)
(Kočárky, hračky a dárky)
(Betlémy) za 30.11.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum Hlinsko - museum, voormalige synagoge (Hlinsko v Čechách)
(Betlémy)

vakkundig (aantal: 1)

(Virtuální Univerzita třetího věku - Lesnictví) wo 4.12.2019 13:00
(Hlinsko)
(Virtuální Univerzita třetího věku - Lesnictví)

vrije tijd (aantal: 1)

(Malování akrylovými barvami) wo 4.12.2019 17:30
Oase van innerlijke harmonie (Hlinsko)
(Malování akrylovými barvami)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Slitování) wo 4.12.2019 18:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Slitování)
(V síti - Královéhradecká předpremiéra s tvůrci) wo 4.12.2019 20:30 - 22:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(V síti - Královéhradecká předpremiéra s tvůrci)
(Matthias a Maxime) wo 4.12.2019 21:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Matthias a Maxime)
(Cesta za miliardou sluncí) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 18:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Cesta za miliardou sluncí)

muziek (aantal: 3)

(Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 19:00
Congrescentrum Aldis (Hradec Králové)
(Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards)
(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2019) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 20:00 - 22:00
Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)
(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2019)
(Koncert Olgy Lounové & módní show agentury Daniela models) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 19:00 - 20:30
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Koncert Olgy Lounové & módní show agentury Daniela models)

sociaal (aantal: 2)

(T-Bass Mikulášská party) wo 4.12.2019 16:30
(Hradec Králové)
(T-Bass Mikulášská party)
(Adventní babinec) wo 4.12.2019 17:00
Burgeradviescentrum - ClubCafé Pessoa (Hradec Králové)
(Adventní babinec)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 15)

(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko)
(Tajemství ptačí sekery) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Tajemství ptačí sekery)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) vr 1.11.2019 - zo 16.2.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Příroda z depozitářů) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Příroda z depozitářů)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) do 14.11.2019 - zo 16.2.2020
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď)
(Výstava Co nás baví) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Co nás baví)
(Výstava Krajinou příběhů) di 5.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Krajinou příběhů)
(Výstava k soutěži Leonardo) wo 27.11.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava k soutěži Leonardo)
(Jiří Vavřina - Betlém) di 3.12.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Jiří Vavřina - Betlém)
(Adventní výstava Ivy Duškové) di 3.12.2019 - vr 20.12.2019
(Hradec Králové)
(Adventní výstava Ivy Duškové)
(Vánoce v Evropě 2019) wo 4.12.2019 - za 21.12.2019
(Hradec Králové)
(Vánoce v Evropě 2019)
(Vernisáž: Vánoční výstava českých autorů) wo 4.12.2019 18:00
Galerie Koruna (Hradec Králové)
(Vernisáž: Vánoční výstava českých autorů)
(Cesta za miliardou sluncí) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 18:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Cesta za miliardou sluncí)

toneel (aantal: 3)

(Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 19:00
Congrescentrum Aldis (Hradec Králové)
(Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards)
(Alessandro Baricco - Novecento (1900)) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 19:00 - 20:30
Klicperatheater – Studio Beseda (Hradec Králové)
(Alessandro Baricco - Novecento (1900))
(Muzikanti + Vánoční koleda) wo 4.12.2019 19:30
Josef Tejkls Theater De kribbe (Hradec Králové)
(Muzikanti + Vánoční koleda)

vakkundig (aantal: 4)

(Restaurování mobiliáře kostela sv. Mikuláše v Jiráskových sadech) wo 4.12.2019 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Restaurování mobiliáře kostela sv. Mikuláše v Jiráskových sadech)
(Literární dílny: Snít, psát, studovat... Ruská literární emigrace v meziválečném Československu) wo 4.12.2019 17:00
Wetenschappelijke en studiebibliotheek te Hradec Králové (Hradec Králové)
(Literární dílny: Snít, psát, studovat... Ruská literární emigrace v meziválečném Československu)
(Bytový seminář: Autentický šamanismus Nového věku) wo 4.12.2019 18:00
Nuuk - sauna en verfrissing (Hradec Králové)
(Bytový seminář: Autentický šamanismus Nového věku)
(Koncert Olgy Lounové & módní show agentury Daniela models) Het is mogelijk om kaarten te bestellen wo 4.12.2019 19:00 - 20:30
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Koncert Olgy Lounové & módní show agentury Daniela models)

vrije tijd (aantal: 4)

(Výtvarná dílna - Knoflíková přáníčka) wo 4.12.2019 15:00
(Hradec Králové)
(Výtvarná dílna - Knoflíková přáníčka)
(Výtvarná dílna - Vesnice na stromku) wo 4.12.2019 16:00
(Hradec Králové)
(Výtvarná dílna - Vesnice na stromku)
(Komentovaná prohlídka výstavy Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) wo 4.12.2019 16:30
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Komentovaná prohlídka výstavy Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Komentovka - Obrazy Orlických hor) wo 4.12.2019 17:00
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Komentovka - Obrazy Orlických hor)

muziek (aantal: 4)

(Radůza) wo 4.12.2019 19:00
Galerie van de Universiteit Pardubice (Pardubice)
(Radůza)
(U.D.O.) wo 4.12.2019 19:00
Tentoonstellings-, congres- en cultureel centrum Ideon (Pardubice)
(U.D.O.)
(Adventní koncert smyčcového oddělení) wo 4.12.2019 17:00
Kunst-basisschool Havlíčkova (Pardubice)
(Adventní koncert smyčcového oddělení)
(Jakub Smolík - koncert s kapelou) wo 4.12.2019 19:00
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč)
(Jakub Smolík - koncert s kapelou)

sociaal (aantal: 3)

(Nebe - peklo - ráj - jen si s námi hraj) di 3.12.2019 16:00 - wo 4.12.2019 18:30
Automatische molens (Pardubice)
(Nebe - peklo - ráj - jen si s námi hraj)
(Mikulášská nadílka) wo 4.12.2019 16:30
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Mikulášská nadílka)
(Izraelský Eilat a jordánská Petra) wo 4.12.2019 17:00
(Pardubice)
(Izraelský Eilat a jordánská Petra)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) zo 1.9.2019 - di 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 17)

(Světy v kameni) vr 3.5.2019 - zo 26.4.2020
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ma 21.10.2019 - zo 8.3.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ma 21.10.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Pardubické vánoční trhy 2019) za 30.11.2019 - ma 23.12.2019
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Pardubické vánoční trhy 2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) wo 4.12.2019 - zo 1.3.2020
Galerie van de stad Pardubice (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Budování a demolice) ma 9.9.2019 - za 14.12.2019
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Budování a demolice)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) di 15.10.2019 - zo 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Přichází čas vánoční) vr 8.11.2019 - vr 20.12.2019
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Přichází čas vánoční)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) za 16.11.2019 - vr 31.1.2020
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč), Burgerlijke kredietbank (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry) ma 25.11.2019 - vr 20.12.2019
Café Robinson (Pardubice)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry)
(Výstava: Šaškův svět) wo 27.11.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Společně! – Tematický prostor) do 28.11.2019 - do 30.1.2020
(Pardubice)
(Společně! – Tematický prostor)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(99 odstínů...) wo 4.12.2019 - vr 31.1.2020
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(99 odstínů...)
(Adventní prodejní výstava) wo 4.12.2019 10:00 - 15:00
Hogere Burgerschool Pardubice - Jan Kašpar-zaal (Pardubice)
(Adventní prodejní výstava)
(Time ´s Up: SeatoxDetox - vernisáž) wo 4.12.2019 18:00
Galerie van de stad Pardubice (Pardubice)
(Time ´s Up: SeatoxDetox - vernisáž)

toneel (aantal: 2)

(G. Verdi - Nabucco) wo 4.12.2019 19:00
Oost-Boheems Theater (Pardubice)
(G. Verdi - Nabucco)
(Zdeněk Izer - Na plný coole) wo 4.12.2019 19:00
Cultuurhuis Hronovická (Pardubice)
(Zdeněk Izer - Na plný coole)

vakkundig (aantal: 6)

(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(AVČ: Byliny a jejich užití pro dlouhé období zimy) wo 4.12.2019 16:00
(Pardubice)
(AVČ: Byliny a jejich užití pro dlouhé období zimy)
(Setkání s Miroslavem Šaškem) wo 4.12.2019 17:00
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Setkání s Miroslavem Šaškem)

vrije tijd (aantal: 9)

(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Morionský trh) ma 2.12.2019 - vr 6.12.2019
(Pardubice)
(Morionský trh)
(Výtvarný kroužek Jonáš dětem) wo 4.12.2019 15:30 - 17:00
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Výtvarný kroužek Jonáš dětem)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Za drahými kameny do pravěku) vr 11.10.2019 - zo 9.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Za drahými kameny do pravěku)
(100 let skautingu v Hořicích) do 26.9.2019 - vr 20.12.2019
Stedelijk museum (Hořice)
(100 let skautingu v Hořicích)
(Vernisáž výstavy Pod skalou) wo 30.10.2019 - za 11.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Vernisáž výstavy Pod skalou)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová) vr 8.11.2019 - vr 17.1.2020
(Hostinné)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová)
(Tibet) za 16.11.2019 - zo 12.1.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Tibet)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa) do 21.11.2019 - vr 17.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa)
(Ej, noviny převeselý) vr 29.11.2019 - zo 2.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Ej, noviny převeselý)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Volkskundig museum van Vysoké nad Jizerou en omgeving (Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal) zo 1.12.2019 - za 8.2.2020
(Hostinné)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal)

vakkundig (aantal: 1)

(Krása (a tajemství) českých papírových betlémů 1900-1939) wo 4.12.2019 17:00
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Krása (a tajemství) českých papírových betlémů 1900-1939)

totaal aantal hits: 187

Vind je activiteit

Regionaal operationeel programma NUTS II Noord-Oost - Nieuw venster.
Medefinanciering
District Pardubice.
Aannemer
CzechTourism - Nieuw venster.
CzechTourism
Bureau voor Toerismebevordering Oost-Bohemen - Nieuw venster.
Bureau voor Toerismebevordering
Oost Bohemen
CzeCoT - Nieuw venster.
Centrale doorverbinding van de database
EU.
Medefinanciering