Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website
van de regio Pardubice
Betrokken -1°C
weer

Weer - Pardubice

6.12. (04:00)
vandaag
Betrokken
-1°C
7.12.
morgen
Bijna helemaal bewolkt
6°C/1°C
8.12.
zondagAf en toe regen
7°C/4°C
9.12.
maandagBijna helemaal bewolkt
7°C/5°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 9)

(Pohádková adventní neděle) zo 8.12.2019 15:00
Ontmoetingscentrum, bioscoop (Rychnov nad Kněžnou)
(Pohádková adventní neděle)
(Jumanji: Další level) zo 8.12.2019 16:00
Bioscoop Máj (Choceň)
(Jumanji: Další level)
(Ledové království 2 (USA) 3D) zo 8.12.2019 17:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Ledové království 2 (USA) 3D)
(Zloba: Královna všeho zlého) zo 8.12.2019 17:00
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Zloba: Královna všeho zlého)
(Pat a Mat: kutilské trampoty) zo 8.12.2019 17:30
Stadsbioscoop (Jablonné nad Orlicí )
(Pat a Mat: kutilské trampoty)
(Špindl 2) zo 8.12.2019 19:00
Bioscoop Máj (Choceň)
(Špindl 2)
(Špindl 2) zo 8.12.2019 19:30
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Špindl 2)
(Jumanji: Další level) zo 8.12.2019 19:30
Stadsbioscoop (Jablonné nad Orlicí )
(Jumanji: Další level)
(Jumanji: Další level) zo 8.12.2019 17:00
zo 8.12.2019 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Jumanji: Další level)

christelijk (aantal: 2)

(Bohoslužba) zo 8.12.2019 9:30
St. Wenceslaskerk (Žamberk)
(Bohoslužba)
(Mikuláš v Knapovci) zo 8.12.2019 15:00
St. Petrus en Pauluskerk (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Mikuláš v Knapovci)

historische (aantal: 1)

(Mikuláš v Knapovci) zo 8.12.2019 15:00
St. Petrus en Pauluskerk (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Mikuláš v Knapovci)

muziek (aantal: 9)

(Kongo - Čertovská pekelná jízda show) za 7.12.2019 21:00 - zo 8.12.2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Čertovská pekelná jízda show)
(Pohádková adventní neděle) zo 8.12.2019 15:00
Ontmoetingscentrum, bioscoop (Rychnov nad Kněžnou)
(Pohádková adventní neděle)
(Předvánoční koncert smíšeného pěveckého sboru Orlice) zo 8.12.2019 15:00
St. Joriskerk (Kostelec nad Orlicí)
(Předvánoční koncert smíšeného pěveckého sboru Orlice)
(Druhá adventní neděle) zo 8.12.2019 16:00
nám. J. M. Marků (Lanškroun)
(Druhá adventní neděle)
(Adventní benefiční koncert Štěpána Raka) zo 8.12.2019 17:00
Tsjechoslowaakse Hussitische Kerk (Žamberk)
(Adventní benefiční koncert Štěpána Raka)
(Adventní koncert) zo 8.12.2019 17:00
Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten (Česká Třebová)
(Adventní koncert)
(Adventní koncert ZUŠ Opočno) zo 8.12.2019 17:00 - 19:00
Kodymův Nationaal huis (Opočno)
(Adventní koncert ZUŠ Opočno)
(Bona nota) zo 8.12.2019 17:00
(Choceň)
(Bona nota)
(Crossroad bluesové vánoce) zo 8.12.2019 18:00
Cafe59 (Choceň)
(Crossroad bluesové vánoce)

sociaal (aantal: 7)

(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová) vr 29.11.2019 - vr 13.12.2019
Česká Třebová
(Strom splněných přání na MěÚ Česká Třebová)
(Strom splněných přání) zo 1.12.2019 - vr 13.12.2019
Ústí nad Orlicí
(Strom splněných přání)
(Splněná vánoční přání) zo 1.12.2019 - zo 15.12.2019
Evangelische kerk (Letohrad)
(Splněná vánoční přání)
(2. adventní neděle v Sopotnici – vystoupí sbor Arci Tibia) zo 8.12.2019
Sopotnice
(2. adventní neděle v Sopotnici – vystoupí sbor Arci Tibia)
(Sousedské vánoční slavnosti aneb Anděl Páně) zo 8.12.2019 13:00 - 18:00
Restaurant Gymnastiekvereniging (Kostelec nad Orlicí)
(Sousedské vánoční slavnosti aneb Anděl Páně)
(Vánoční rockování nejen s Těžkou dobou u ZŠ Bratří Čapků) zo 8.12.2019 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Vánoční rockování nejen s Těžkou dobou u ZŠ Bratří Čapků)
(Adventní tvůrčí dílny) zo 8.12.2019 13:00 - 17:00
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Adventní tvůrčí dílny)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 2)

(Mikulášský běh) zo 8.12.2019 9:00
Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
(Mikulášský běh)
(Rychnovská pětka na dráze) zo 8.12.2019 9:30
(Rychnov nad Kněžnou)
(Rychnovská pětka na dráze)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 27)

(Výstava - Kamenná krása) vr 4.10.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Vánoce Josefa Lady) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Vánoce Josefa Lady)
(9. Betlémy na zámku) za 7.12.2019 - zo 2.2.2020
Kvasiny - kasteel (Kvasiny)
(9. Betlémy na zámku)
(Knihovnice vystavují) zo 29.9.2019 - di 31.12.2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) do 3.10.2019 - vr 20.12.2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) do 17.10.2019 - vr 20.12.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(17. listopad 1989) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(Naše společnost v devítkových letech) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
Fidiko (Žamberk)
(Naše společnost v devítkových letech)
(Samet ve fotografii) ma 4.11.2019 - di 31.12.2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) di 5.11.2019 - vr 10.1.2020
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Expozice betlémů) di 26.11.2019 - zo 2.2.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Expozice betlémů)
(Teichmann - Obrazy) vr 29.11.2019 - vr 3.1.2020
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(Teichmann - Obrazy)
(Lanškrounský betlém osobností) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Lanškrounský betlém osobností)
(Výstava - Očima dětí) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Het Tsjechische Rode Kruis (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Očima dětí)
(Výstava obrazů) zo 1.12.2019 - wo 18.12.2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Tradiční vánoční výstava) zo 1.12.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Tradiční vánoční výstava)
(Betlémský příběh) zo 1.12.2019 - zo 22.12.2019
Stedelijk museum (Žamberk)
(Betlémský příběh)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací) di 3.12.2019 - zo 8.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Vánoční výstava výrobků ZŠ, MŠ a místních organizací)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová) di 3.12.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie) wo 4.12.2019 - di 31.12.2019
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie)
(Prodej vánočních stromků) do 5.12.2019 - ma 23.12.2019
Nekoř
(Prodej vánočních stromků)
(Výstava - Poezie skleněných ozdob) vr 6.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Poezie skleněných ozdob)
(Mechanické betlémy) za 7.12.2019 - zo 5.1.2020
Choceň - museum en kasteel (Choceň)
(Mechanické betlémy)
(Vánoční jarmark) zo 8.12.2019 9:00
Moedercentrum Kamínek (Choceň)
(Vánoční jarmark)
(Adventní jarmark v Café Max) zo 8.12.2019 10:00 - 17:00
Café Max (Ústí nad Orlicí)
(Adventní jarmark v Café Max)
(Výstava betlémů) zo 8.12.2019
Bystřec
(Výstava betlémů)
(Fler Jarmark) zo 8.12.2019
nám. J. M. Marků (Lanškroun)
(Fler Jarmark)

toneel (aantal: 1)

(Druhá adventní neděle) zo 8.12.2019 16:00
nám. J. M. Marků (Lanškroun)
(Druhá adventní neděle)

vrije tijd (aantal: 1)

(Vánoční rockování nejen s Těžkou dobou u ZŠ Bratří Čapků) zo 8.12.2019 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Vánoční rockování nejen s Těžkou dobou u ZŠ Bratří Čapků)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 1)

(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu) vr 22.11.2019 - zo 5.1.2020
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu)

vrije tijd (aantal: 1)

(Advent v Ratibořicích) zo 8.12.2019 9:00 - 16:00
Ratibořice - kasteelcomplex (Česká Skalice)
(Advent v Ratibořicích)

bioskoop - film (aantal: 5)

(Sněžný kluk) zo 8.12.2019 16:00
Het Šembera Theater (Vysoké Mýto)
(Sněžný kluk)
(Kino: Lví král) zo 8.12.2019 17:00
Stedelijk sociaal centrum De Valk (Proseč)
(Kino: Lví král)
(Zloba: Královna všeho zlého) zo 8.12.2019 17:00
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Zloba: Královna všeho zlého)
(Amnestie) zo 8.12.2019 19:00
Het Šembera Theater (Vysoké Mýto)
(Amnestie)
(Špindl 2) zo 8.12.2019 19:30
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Špindl 2)

christelijk (aantal: 6)

(Bohoslužba - Nové Hrady) zo 8.12.2019 9:30
St. Jacobs de Ouderekerk (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) zo 8.12.2019 11:00
Johannes de Doperkerk (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Adventně-vánoční setkání) zo 8.12.2019 16:00
Fabriek (Svitavy)
(Adventně-vánoční setkání)
(Bohoslužba - Proseč) zo 8.12.2019 8:00
Kaer van St. Nicolas, de bisschop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba - Mladočov) zo 8.12.2019 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička) zo 8.12.2019 9:00
Gebedsruimte van de Apostolische kerk in Polička (Bystré)
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička)

historische (aantal: 1)

(Mikulášská jízda parním vlakem) zo 8.12.2019
Litomyšl (Litomyšl)
(Mikulášská jízda parním vlakem)

muziek (aantal: 3)

(Taneční odpoledne) zo 8.12.2019 13:30
Stedelijk club Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Taneční odpoledne)
(Adventní koncert skupiny Pranic) zo 8.12.2019 17:00
De parochie van de Evangelische Kerk der Boheemse Broeders (Litomyšl)
(Adventní koncert skupiny Pranic)
(Vánoční koncert Foukneme do svíčky) zo 8.12.2019 19:00
Stadsbioscoop (Moravská Třebová) - B
(Vánoční koncert Foukneme do svíčky)

sociaal (aantal: 1)

(Čertovská besídka pro děti s pohádkou) zo 8.12.2019
Budislav
(Čertovská besídka pro děti s pohádkou)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 6)

(Krajský přebor starších žáků – turnaj) zo 8.12.2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(Krajský přebor starších žáků – turnaj)
(Krajský přebor trojek – turnaj) zo 8.12.2019 9:00
Basisschool Svitavy (Svitavy)
(Krajský přebor trojek – turnaj)
(TJ Svitavy – Minerva Boskovice) zo 8.12.2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – Minerva Boskovice)
(Basketbal Svitavy - Basket Litomyšl) zo 8.12.2019 9:00
zo 8.12.2019 11:00
Basisschool Svitavy (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - Basket Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. USK Praha) zo 8.12.2019 15:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. USK Praha)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk) zo 8.12.2019 16:30
Winterstadion (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 19)

(Vánoce a tradiční pokrmy) za 23.11.2019 - zo 12.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Vánoce a tradiční pokrmy)
(Fenomén Igráček) di 3.12.2019 - vr 28.2.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Daniel Pešta: ExCitace) zo 16.6.2019 - di 31.12.2019
Piaristenkerk van de Vondst van het Heilige Kruis met college (Litomyšl)
(Daniel Pešta: ExCitace)
(Michal Hykel – Vážky) zo 1.9.2019 - di 31.12.2019
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) za 28.9.2019 - zo 29.12.2019
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) di 1.10.2019 - di 31.12.2019
Levende muur (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) za 12.10.2019 - zo 5.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Eva Mezerová: Krajina těla) za 19.10.2019 - vr 31.1.2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché) vr 1.11.2019 - vr 31.1.2020
Bobo Cafe (Litomyšl)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli) zo 17.11.2019 - vr 31.1.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji) za 23.11.2019 - zo 26.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji)
(Vánoční instalace) vr 29.11.2019 - vr 31.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Vánoční instalace)
(Výstava betlémů) za 30.11.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurhuis (Banín)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) zo 1.12.2019 - wo 1.1.2020
Piaristenkerk van de Vondst van het Heilige Kruis met college (Litomyšl)
(Výstava betlémů)
(GAMU v Trámu) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Theater De Balk (Svitavy)
(GAMU v Trámu)
(Nad betlémem vyšla hvězda) ma 2.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Nad betlémem vyšla hvězda)
(Zrození svitavského betléma) ma 2.12.2019 - vr 31.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Zrození svitavského betléma)
(Vánoce ve Svitavách - 2. adventní neděle) zo 8.12.2019 9:00
Svitavy - het Vredesplein - stedelijke monumentenzone (Svitavy)
(Vánoce ve Svitavách - 2. adventní neděle)
(Andělské adventní neděle na návrší) zo 8.12.2019 13:00 - 19:00
Burchtheuvel (Litomyšl)
(Andělské adventní neděle na návrší)

toneel (aantal: 2)

(Čertovská besídka pro děti s pohádkou) zo 8.12.2019
Budislav
(Čertovská besídka pro děti s pohádkou)
(Vyšla hvězda nad Betlémem) zo 8.12.2019 15:00
Smetana huis (Litomyšl)
(Vyšla hvězda nad Betlémem)

vrije tijd (aantal: 3)

(Adventní prohlídky hradu) zo 8.12.2019
Svojanov - burcht (Svojanov)
(Adventní prohlídky hradu)
(Zimní dětská herna) za 26.10.2019 - di 31.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Tvořivý Igráček) zo 8.12.2019 13:00 - 17:00
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Tvořivý Igráček)

muziek (aantal: 1)

(Adventní koncert ZUŠ) zo 8.12.2019 18:00
- klooster en bedevaartsoord (Králíky)
(Adventní koncert ZUŠ)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 1)

(Vánoční výstava prací žáků Speciální základní školy v Králíkách) ma 2.12.2019 - vr 13.12.2019
(Králíky)
(Vánoční výstava prací žáků Speciální základní školy v Králíkách)

bioskoop - film (aantal: 3)

(S chutí Toskánska) zo 8.12.2019 19:30
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(S chutí Toskánska)
(Špindl 2) zo 8.12.2019 17:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Špindl 2)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty) zo 8.12.2019 15:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)

christelijk (aantal: 14)

(Bohoslužba) zo 8.12.2019 7:30
Centrum Johannes XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 9:00
Evangelische kerk (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 9:00
Fort (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 9:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 10:30
Kerk van Heilige Drievuldigheid (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 11:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 17:00
Onze-Lieve-Vrouw Geboortekerk (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) zo 8.12.2019 9:30
(Žumberk)
(Mše svatá)
(Bohoslužba) zo 8.12.2019 9:30
Evangelische kerk (České Lhotice)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) zo 8.12.2019 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Mše svatá) zo 8.12.2019 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)

muziek (aantal: 4)

(Zavřelovi muzikanti) zo 8.12.2019 14:00
Orlovna (Hlinsko)
(Zavřelovi muzikanti)
(Vzpomínky na Vánoce) zo 8.12.2019 16:00
Nasavrky - museum in het kasteel (Nasavrky)
(Vzpomínky na Vánoce)
(Adventní souborový koncert ZUŠ Hlinsko) zo 8.12.2019 17:00
Multifunctioneel centrum (Hlinsko) - B
(Adventní souborový koncert ZUŠ Hlinsko)
(Adventní koncert) zo 8.12.2019 18:00
(Žumberk)
(Adventní koncert)

sociaal (aantal: 4)

(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách) di 1.10.2019 - ma 10.2.2020
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách)
(Mikulášská besídka s nadílkou) zo 8.12.2019 14:00
Gymzaal (Svratouch)
(Mikulášská besídka s nadílkou)
(Rozsvícení vánočního stromu) zo 8.12.2019 16:00
Pastorie (Bojanov)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Sbírka trvanlivých potravin a drogistického zboží) zo 8.12.2019 16:00 - 18:00
Pastorie (Bojanov)
(Sbírka trvanlivých potravin a drogistického zboží)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 2)

(HC Hlinsko - Světlá nad Sázavou) zo 8.12.2019 17:30
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Světlá nad Sázavou)
(Bruslení pro veřejnost) zo 8.12.2019 13:15
Winterstadion (Hlinsko)
(Bruslení pro veřejnost)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 6)

(Já bych rád k betlému) do 21.11.2019 - zo 12.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Já bych rád k betlému)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?) vr 28.9.2018 - zo 5.1.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?)
(Natrach Ditrach) vr 18.10.2019 - zo 2.2.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Natrach Ditrach)
(Jiří Křiklava - výstava) di 5.11.2019 - do 2.1.2020
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Jiří Křiklava - výstava)
(Rok 1989 v Chrudimi) do 14.11.2019 - zo 5.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Rok 1989 v Chrudimi)
(Kočárky, hračky a dárky) di 26.11.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum in Skuteč (Skuteč)
(Kočárky, hračky a dárky)

toneel (aantal: 1)

(Čert a Káča) zo 8.12.2019 15:00
Karel Pippich Theater (Chrudim)
(Čert a Káča)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Pat a Mat: Kutilské trampoty) zo 8.12.2019 15:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)
(S chutí Toskánska) zo 8.12.2019 18:15
Bio Centraal (Hradec Králové)
(S chutí Toskánska)
(První zrádce) zo 8.12.2019 20:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(První zrádce)
(Bezstarostná dívka) zo 8.12.2019 20:30
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Bezstarostná dívka)

muziek (aantal: 2)

(4Tet) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 8.12.2019 19:00
Congrescentrum Aldis (Hradec Králové)
(4Tet)
(Adventní zpívání - Jeroným (Praha)) zo 8.12.2019 16:30
Evangelische kerk (Hradec Králové)
(Adventní zpívání - Jeroným (Praha))

sociaal (aantal: 2)

(Mikulášská besídka) zo 8.12.2019 16:00
Restaurant Bij de familie Salavec (Vysoká nad Labem)
(Mikulášská besídka)
(Zapalme svíčku - světový den památky zesnulých dětí) zo 8.12.2019 18:00
Galerie AMB - Ambrosiuskerk (Hradec Králové)
(Zapalme svíčku - světový den památky zesnulých dětí)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 14)

(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) vr 1.11.2019 - zo 16.2.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Příroda z depozitářů) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Příroda z depozitářů)
(Tajemství ptačí sekery) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Tajemství ptačí sekery)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) do 14.11.2019 - zo 16.2.2020
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba)
(Výstava Co nás baví) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Co nás baví)
(Výstava Krajinou příběhů) di 5.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Krajinou příběhů)
(Výstava k soutěži Leonardo) wo 27.11.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava k soutěži Leonardo)
(Adventní výstava Ivy Duškové) di 3.12.2019 - vr 20.12.2019
(Hradec Králové)
(Adventní výstava Ivy Duškové)
(Jiří Vavřina - Betlém) di 3.12.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Jiří Vavřina - Betlém)
(Vánoce v Evropě 2019) wo 4.12.2019 - za 21.12.2019
(Hradec Králové)
(Vánoce v Evropě 2019)
(Tradiční Vánoce v HK) zo 8.12.2019 13:00
(Hradec Králové)
(Tradiční Vánoce v HK)

toneel (aantal: 3)

(Sněhová královna) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 8.12.2019 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Sněhová královna)
(Tančíme a zpíváme s Míšou - vánoční) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 8.12.2019 15:00 - 16:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Tančíme a zpíváme s Míšou - vánoční)
(Klicperův kapr 2019) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 8.12.2019 19:00 - 20:30
Klicpera Theater (Hradec Králové)
(Klicperův kapr 2019)

vakkundig (aantal: 2)

(Víkendový kurz kresby pravou mozkovou hemisférou) zo 8.12.2019 9:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Víkendový kurz kresby pravou mozkovou hemisférou)
(Advent v Elementu) zo 8.12.2019 10:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Advent v Elementu)

vrije tijd (aantal: 2)

(Nedělní ateliér - Máte doma nasněženo?) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 8.12.2019 14:00 - 15:30
zo 8.12.2019 15:30 - 17:00
Theater Draak (Hradec Králové)
(Nedělní ateliér - Máte doma nasněženo?)
(Adventní dětské dílny) zo 8.12.2019 15:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Adventní dětské dílny)

muziek (aantal: 3)

(Vánoční gospel v Pardubicích) zo 8.12.2019 10:30
Aula van de universiteit Pardubice (Pardubice)
(Vánoční gospel v Pardubicích)
(Vánoční koncert Pernštejnky se Skoroňáky) zo 8.12.2019 14:00 - 18:00
Cultuurhuis Dukla (Pardubice)
(Vánoční koncert Pernštejnky se Skoroňáky)
(Tradiční vánoční koncert) zo 8.12.2019 19:00
Evangelische kerk (Pardubice)
(Tradiční vánoční koncert)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) zo 1.9.2019 - di 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 16)

(Světy v kameni) vr 3.5.2019 - zo 26.4.2020
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Flamenco!) wo 4.9.2019 - di 31.12.2019
Groene Poort (Pardubice)
(Flamenco!)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ma 21.10.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ma 21.10.2019 - zo 8.3.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Pardubické vánoční trhy 2019) za 30.11.2019 - ma 23.12.2019
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Pardubické vánoční trhy 2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) wo 4.12.2019 - zo 1.3.2020
Galerie van de stad Pardubice (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Budování a demolice) ma 9.9.2019 - za 14.12.2019
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Budování a demolice)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) di 15.10.2019 - zo 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Přichází čas vánoční) vr 8.11.2019 - vr 20.12.2019
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Přichází čas vánoční)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) za 16.11.2019 - vr 31.1.2020
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč), Burgerlijke kredietbank (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry) ma 25.11.2019 - vr 20.12.2019
Café Robinson (Pardubice)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry)
(Výstava: Šaškův svět) wo 27.11.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Společně! – Tematický prostor) do 28.11.2019 - do 30.1.2020
(Pardubice)
(Společně! – Tematický prostor)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(99 odstínů...) wo 4.12.2019 - vr 31.1.2020
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(99 odstínů...)

toneel (aantal: 4)

(Váš natěrač, madam!) zo 8.12.2019 19:00
Theater Exil (Pardubice)
(Váš natěrač, madam!)
(Vánoční pohádka) zo 8.12.2019 10:00
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč)
(Vánoční pohádka)
(Ferda mravenec) zo 8.12.2019 14:30
zo 8.12.2019 17:00
Oost-Boheems Theater (Pardubice)
(Ferda mravenec)
(Betlémská cesta) zo 8.12.2019 16:00
zo 8.12.2019 18:00
Cultuurhuis Hronovická (Pardubice)
(Betlémská cesta)

vakkundig (aantal: 5)

(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Víkendový kurz kresby pravou mozkovou hemisférou) zo 8.12.2019 9:45 - 16:00
Pension Šenk (Pardubice)
(Víkendový kurz kresby pravou mozkovou hemisférou)

vrije tijd (aantal: 7)

(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)

muziek (aantal: 2)

(Koncert na 2. adventní neděli) zo 8.12.2019 17:00
St. Jacobskerk (Dolní Lánov)
(Koncert na 2. adventní neděli)
(Adventní koncert) zo 8.12.2019 18:00
(Dolní Kalná)
(Adventní koncert)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 7)

(Za drahými kameny do pravěku) vr 11.10.2019 - zo 9.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Za drahými kameny do pravěku)
(100 let skautingu v Hořicích) do 26.9.2019 - vr 20.12.2019
Stedelijk museum (Hořice)
(100 let skautingu v Hořicích)
(Vernisáž výstavy Pod skalou) wo 30.10.2019 - za 11.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Vernisáž výstavy Pod skalou)
(Tibet) za 16.11.2019 - zo 12.1.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Tibet)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa) do 21.11.2019 - vr 17.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa)
(Ej, noviny převeselý) vr 29.11.2019 - zo 2.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Ej, noviny převeselý)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Volkskundig museum van Vysoké nad Jizerou en omgeving (Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou)

totaal aantal hits: 209

Vind je activiteit

Regionaal operationeel programma NUTS II Noord-Oost - Nieuw venster.
Medefinanciering
District Pardubice.
Aannemer
CzechTourism - Nieuw venster.
CzechTourism
Bureau voor Toerismebevordering Oost-Bohemen - Nieuw venster.
Bureau voor Toerismebevordering
Oost Bohemen
CzeCoT - Nieuw venster.
Centrale doorverbinding van de database
EU.
Medefinanciering