Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website
van de regio Pardubice
Betrokken -1°C
weer

Weer - Pardubice

6.12. (04:00)
vandaag
Betrokken
-1°C
7.12.
morgen
Bijna helemaal bewolkt
6°C/1°C
8.12.
zondagAf en toe regen
7°C/4°C
9.12.
maandagBijna helemaal bewolkt
7°C/5°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 6)

(Zloba: Královna všeho zlého) za 14.12.2019 15:30
Bioscoop Máj (Choceň)
(Zloba: Královna všeho zlého)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty (ČR) 2D) za 14.12.2019 17:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty (ČR) 2D)
(Rocketman) za 14.12.2019 18:00
Bioscoop Máj (Choceň)
(Rocketman)
(Jumanji: Další level) za 14.12.2019 19:30
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Jumanji: Další level)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty) za 14.12.2019 17:00
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)
(Poslední aristokratka) za 14.12.2019 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Poslední aristokratka)

muziek (aantal: 9)

(III. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami) za 14.12.2019 16:00
Kerk van St. Maria Magdalena (Bartošovice v Orlických horách)
(III. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami)
(Kongo - Christmas night) vr 13.12.2019 21:00 - za 14.12.2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Christmas night)
(Ukončení roku s country skupinou Tomy) za 14.12.2019 17:00
(Opočno)
(Ukončení roku s country skupinou Tomy)
(Zpívání pod stromkem) za 14.12.2019 17:00
Přívrat
(Zpívání pod stromkem)
(Vítej, Jezu Kriste) za 14.12.2019 17:00
(Česká Třebová)
(Vítej, Jezu Kriste)
(Vánoční countrychta) za 14.12.2019 18:00
Restaurant Baráčnická rychta (Choceň)
(Vánoční countrychta)
(Petr Váša: Kresby) za 14.12.2019 19:00
Club De Blauwe Dwerg (Česká Třebová)
(Petr Váša: Kresby)
(Vánoční koncert - Bigband Letohrad) za 14.12.2019 19:30
Race club (Letohrad)
(Vánoční koncert - Bigband Letohrad)
(Kongo - Jarda Rock Fest) za 14.12.2019 21:00 - zo 15.12.2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Jarda Rock Fest)

sociaal (aantal: 1)

(Splněná vánoční přání) zo 1.12.2019 - zo 15.12.2019
Evangelische kerk (Letohrad)
(Splněná vánoční přání)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Vánoční běh okolo zlatého pásku) za 14.12.2019 10:00
Česká Třebová
(Vánoční běh okolo zlatého pásku)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 29)

(Výstava - Kamenná krása) vr 4.10.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Vánoce Josefa Lady) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Vánoce Josefa Lady)
(Vánoční řemeslný jarmark - Vánočně na Kopečku) za 14.12.2019 10:00 - 17:00
Beschutte werkplaatsen Kopeček (Bartošovice v Orlických horách)
(Vánoční řemeslný jarmark - Vánočně na Kopečku)
(Knihovnice vystavují) zo 29.9.2019 - di 31.12.2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) do 3.10.2019 - vr 20.12.2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) do 17.10.2019 - vr 20.12.2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(17. listopad 1989) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(Naše společnost v devítkových letech) vr 1.11.2019 - di 31.12.2019
Fidiko (Žamberk)
(Naše společnost v devítkových letech)
(Samet ve fotografii) ma 4.11.2019 - di 31.12.2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) di 5.11.2019 - vr 10.1.2020
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Expozice betlémů) di 26.11.2019 - zo 2.2.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Expozice betlémů)
(Teichmann - Obrazy) vr 29.11.2019 - vr 3.1.2020
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(Teichmann - Obrazy)
(Z hor a podhůří) za 30.11.2019 - za 4.1.2020
Permanente expositie van de geschiedenis van de stad (Jablonné nad Orlicí)
(Z hor a podhůří)
(Lanškrounský betlém osobností) za 30.11.2019 - zo 26.1.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Lanškrounský betlém osobností)
(Betlémský příběh) zo 1.12.2019 - zo 22.12.2019
Stedelijk museum (Žamberk)
(Betlémský příběh)
(Výstava obrazů) zo 1.12.2019 - wo 18.12.2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Výstava - Očima dětí) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Het Tsjechische Rode Kruis (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Očima dětí)
(Tradiční vánoční výstava) zo 1.12.2019 - zo 5.1.2020
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Tradiční vánoční výstava)
(Vánoce v muzeu) ma 2.12.2019 - za 21.12.2019
Stedelijk museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová) di 3.12.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Dva pohledy na jeden svět II - Míla Gloserová a Zdeňka Kudrnová)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie) wo 4.12.2019 - di 31.12.2019
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Léto19 - plenérové malby z Francie, Rumunska a Itálie)
(Prodej vánočních stromků) do 5.12.2019 - ma 23.12.2019
Nekoř
(Prodej vánočních stromků)
(Výstava - Poezie skleněných ozdob) vr 6.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Poezie skleněných ozdob)
(Mechanické betlémy) za 7.12.2019 - zo 5.1.2020
Choceň - museum en kasteel (Choceň)
(Mechanické betlémy)
(Prodej vánočních stromků) vr 13.12.2019 - wo 18.12.2019
Václavské náměstí (Letohrad)
(Prodej vánočních stromků)
(Vánoční jarmark) vr 13.12.2019 - zo 15.12.2019
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční jarmark)
(Petr Váša: Kresby) za 14.12.2019 19:00
Club De Blauwe Dwerg (Česká Třebová)
(Petr Váša: Kresby)
(Výstava betlémů) za 14.12.2019
Bystřec
(Výstava betlémů)
(Fler Jarmark) za 14.12.2019
nám. J. M. Marků (Lanškroun)
(Fler Jarmark)

toneel (aantal: 2)

(Divadélko Kůzle: Cesta do Betléma) za 14.12.2019 10:00
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Divadélko Kůzle: Cesta do Betléma)
(Zimní příběhy včelích medvídků) za 14.12.2019 15:00
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Zimní příběhy včelích medvídků)

vakkundig (aantal: 1)

(Duchovní Opočno 1. díl z cyklu pořadu Putování za duchovní moudrostí) za 14.12.2019 18:00 - 19:00
Kodymův Nationaal huis (Opočno)
(Duchovní Opočno 1. díl z cyklu pořadu Putování za duchovní moudrostí)

vrije tijd (aantal: 4)

(Vánoce na zámku s Františkem Kinským) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 9:00
za 14.12.2019 13:00
Nieuw kasteel Kostelec nad Orlicí - kasteel, museum en gelerie (Kostelec nad Orlicí)
(Vánoce na zámku s Františkem Kinským)
(Výlet s ČČK - Hrad Šternberk a vánoční trhy Olomouc) za 14.12.2019 8:00
Ústí nad Orlicí
(Výlet s ČČK - Hrad Šternberk a vánoční trhy Olomouc)
(Pošta pro Ježíška na Mírovém náměstí) za 14.12.2019 9:30 - 11:30
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Pošta pro Ježíška na Mírovém náměstí)
(Klub deskových her s kavárnou) vr 13.12.2019 18:00 - za 14.12.2019 0:00
Familiecentrum Het Hartje (Ústí nad Orlicí)
(Klub deskových her s kavárnou)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 2)

(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu) vr 22.11.2019 - zo 5.1.2020
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Náchodský výtvarný podzim - 36. ročník přehlídky umění regionu)
(Betlémy a Vánoce v muzeu) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Stedelijk museum Nové Město nad Metují (Nové Město nad Metují)
(Betlémy a Vánoce v muzeu)

bioskoop - film (aantal: 3)

(Jumanji: Další level ve 3D) za 14.12.2019 19:30
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Jumanji: Další level ve 3D)
(Jumanji: Další level) za 14.12.2019 17:00
za 14.12.2019 19:30
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Jumanji: Další level)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty) za 14.12.2019 17:00
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)

christelijk (aantal: 1)

(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky)) za 14.12.2019 17:00
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky))

gastronomie (aantal: 1)

(Sváteční hostina v průřezu staletí) za 14.12.2019
Svojanov - burcht (Svojanov)
(Sváteční hostina v průřezu staletí)

muziek (aantal: 7)

(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 19:00 - zo 15.12.2019 2:00
Volkstoneel (Svitavy)
(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs)
(3. vánoční koncert) za 14.12.2019 18:00
Sociaal centrum en bibliotheek Bělá nad Svitavou (Bělá nad Svitavou)
(3. vánoční koncert)
(Vánoční koncert orchestru Václava Hybše) za 14.12.2019 19:00
Smetana huis (Litomyšl)
(Vánoční koncert orchestru Václava Hybše)
(David Stypka) za 14.12.2019 20:00
Stedelijk club Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(David Stypka)
(Personal Signet + Tonal Construct) za 14.12.2019 20:00
Alternatieve club Tyjátr (Svitavy)
(Personal Signet + Tonal Construct)
(Bass4you vol. 7) za 14.12.2019 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Bass4you vol. 7)
(Be the one!) za 14.12.2019 22:00
Dance club Kolja (Litomyšl)
(Be the one!)

sociaal (aantal: 3)

(Adventní oslavy a trhy) za 14.12.2019 10:30
(Bystré)
(Adventní oslavy a trhy)
(Živý betlém) za 14.12.2019 14:30
náměstí Dr. Tošovského (Proseč)
(Živý betlém)
(Vánoční tvoření pro dospělé) za 14.12.2019 15:00 - 16:00
Cultuurhuis (Banín)
(Vánoční tvoření pro dospělé)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 4)

(TJ Svitavy – VK Sport Rychnov n/Kněžnou) za 14.12.2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – VK Sport Rychnov n/Kněžnou)
(Basketbal Svitavy - BC Kolín) za 14.12.2019 13:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BC Kolín)
(Adfors Basket Litomyšl vs. USK Praha) za 14.12.2019 15:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. USK Praha)
(Dekstone Tuři Svitavy – NH Ostrava) za 14.12.2019 18:00
Střelnice (Svitavy)
(Dekstone Tuři Svitavy – NH Ostrava)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 20)

(Vánoce a tradiční pokrmy) za 23.11.2019 - zo 12.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Vánoce a tradiční pokrmy)
(Fenomén Igráček) di 3.12.2019 - vr 28.2.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Daniel Pešta: ExCitace) zo 16.6.2019 - di 31.12.2019
Piaristenkerk van de Vondst van het Heilige Kruis met college (Litomyšl)
(Daniel Pešta: ExCitace)
(Michal Hykel – Vážky) zo 1.9.2019 - di 31.12.2019
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) za 28.9.2019 - zo 29.12.2019
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) di 1.10.2019 - di 31.12.2019
Levende muur (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) za 12.10.2019 - zo 5.1.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Eva Mezerová: Krajina těla) za 19.10.2019 - vr 31.1.2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché) vr 1.11.2019 - vr 31.1.2020
Bobo Cafe (Litomyšl)
(Irena Švecová: Ostrovy Psyché)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli) zo 17.11.2019 - vr 31.1.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji) za 23.11.2019 - zo 26.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji)
(Vánoční instalace) vr 29.11.2019 - vr 31.1.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Vánoční instalace)
(Výstava betlémů) za 30.11.2019 - zo 29.12.2019
Cultuurhuis (Banín)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) zo 1.12.2019 - wo 1.1.2020
Piaristenkerk van de Vondst van het Heilige Kruis met college (Litomyšl)
(Výstava betlémů)
(GAMU v Trámu) zo 1.12.2019 - di 31.12.2019
Theater De Balk (Svitavy)
(GAMU v Trámu)
(Zrození svitavského betléma) ma 2.12.2019 - vr 31.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Zrození svitavského betléma)
(Nad betlémem vyšla hvězda) ma 2.12.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Nad betlémem vyšla hvězda)
(10. ročník Vánoční výstavy a trhů v Suché Lhotě) za 14.12.2019 14:00
Suchá Lhota
(10. ročník Vánoční výstavy a trhů v Suché Lhotě)
(Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky) za 14.12.2019 9:00 - 17:00
(Litomyšl)
(Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky)
(Adventní prodejní den v Atelieru Laura Jonas) za 14.12.2019 9:00 - 12:00
Rektora Stříteského (Litomyšl)
(Adventní prodejní den v Atelieru Laura Jonas)

toneel (aantal: 1)

(Živý betlém) za 14.12.2019 14:30
náměstí Dr. Tošovského (Proseč)
(Živý betlém)

vrije tijd (aantal: 5)

(Adventní prohlídky hradu) za 14.12.2019
Svojanov - burcht (Svojanov)
(Adventní prohlídky hradu)
(Zimní dětská herna) za 26.10.2019 - di 31.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Zapleť se s uměním: Vánoční ozdoby) za 14.12.2019 9:30 - 12:00
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Zapleť se s uměním: Vánoční ozdoby)
(Adventní oslavy a trhy) za 14.12.2019 10:30
(Bystré)
(Adventní oslavy a trhy)
(Vánoční tvoření pro dospělé) za 14.12.2019 15:00 - 16:00
Cultuurhuis (Banín)
(Vánoční tvoření pro dospělé)

gastronomie (aantal: 1)

(19. Vánoční výstava ZŠ Králíky) vr 13.12.2019 - zo 15.12.2019
(Králíky)
(19. Vánoční výstava ZŠ Králíky)

muziek (aantal: 2)

(Adventní koncert) za 14.12.2019 16:00
Kerk van de Hemelvaart van de Heilige Maagd Maria (Červená Voda)
(Adventní koncert)
(Zupper & Bratrstvo kočičí pracky) za 14.12.2019 20:30
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Zupper & Bratrstvo kočičí pracky)

sociaal (aantal: 1)

(Grand Opening 2019) za 14.12.2019
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Grand Opening 2019)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 1)

(19. Vánoční výstava ZŠ Králíky) vr 13.12.2019 - zo 15.12.2019
(Králíky)
(19. Vánoční výstava ZŠ Králíky)

toneel (aantal: 2)

(Cesta do Betléma) za 14.12.2019 14:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Cesta do Betléma)
(Díra ve zdi) za 14.12.2019 19:00
SPUK (Červená Voda)
(Díra ve zdi)

vrije tijd (aantal: 2)

(Vánoční výlet Kavči) za 14.12.2019 8:30
(Králíky)
(Vánoční výlet Kavči)
(Cesta do Betléma) za 14.12.2019 14:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Cesta do Betléma)

bioskoop - film (aantal: 3)

(Sněžná mela) za 14.12.2019 17:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Sněžná mela)
(Jumanji: Další level) za 14.12.2019 19:30
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Jumanji: Další level)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty) za 14.12.2019 15:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)

christelijk (aantal: 1)

(Bohoslužba) za 14.12.2019 7:30
Kerk van Heilige Drievuldigheid (Kameničky)
(Bohoslužba)

muziek (aantal: 4)

(Vánoční jarmark) za 14.12.2019 10:00 - 17:00
Slatiňany
(Vánoční jarmark)
(Vystoupení sboru Bartoloměj v kostelíku sv. Anny Smrček) za 14.12.2019 16:30
(Smrček)
(Vystoupení sboru Bartoloměj v kostelíku sv. Anny Smrček)
(Zpívání s kytarou) za 14.12.2019 18:00
Area 51 Detached Workplace - ontsnappingsspel (Hlinsko)
(Zpívání s kytarou)
(Vánoční koncert a křest CD) za 14.12.2019 19:00 - 21:00
Karel Pippich Theater (Chrudim)
(Vánoční koncert a křest CD)

sociaal (aantal: 2)

(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách) di 1.10.2019 - ma 10.2.2020
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž Draci a dráčci, nejen v pohádkách)
(Vánoční jarmark) za 14.12.2019 10:00 - 17:00
Slatiňany
(Vánoční jarmark)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(HC Hlinsko - Polička) za 14.12.2019 17:00
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Já bych rád k betlému) do 21.11.2019 - zo 12.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Já bych rád k betlému)
(Betlém vánoční) wo 11.12.2019 - zo 5.1.2020
Openluchtmuseum Vysočina - Hlinsko-Betlém (Hlinsko v Čechách)
(Betlém vánoční)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?) vr 28.9.2018 - zo 5.1.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?)
(Natrach Ditrach) vr 18.10.2019 - zo 2.2.2020
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Natrach Ditrach)
(Jiří Křiklava - výstava) di 5.11.2019 - do 2.1.2020
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Jiří Křiklava - výstava)
(Rok 1989 v Chrudimi) do 14.11.2019 - zo 5.1.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Rok 1989 v Chrudimi)
(Kočárky, hračky a dárky) di 26.11.2019 - zo 12.1.2020
Stedelijk museum in Skuteč (Skuteč)
(Kočárky, hračky a dárky)
(Adventní trh na sídlišti) za 14.12.2019 9:00
Československé armády (Hlinsko)
(Adventní trh na sídlišti)
(Vánoční jarmark) za 14.12.2019 10:00 - 17:00
Slatiňany
(Vánoční jarmark)

toneel (aantal: 1)

(ZUŠ Chrudim - O ševci Ondrovi a komtesce Julince) za 14.12.2019 14:00
Karel Pippich Theater (Chrudim)
(ZUŠ Chrudim - O ševci Ondrovi a komtesce Julince)

vakkundig (aantal: 1)

(Truhlářský workshop) za 14.12.2019 9:00 - 11:00
za 14.12.2019 11:00 - 13:00
U Cukrovaru (Slatiňany)
(Truhlářský workshop)

vrije tijd (aantal: 1)

(Truhlářský workshop) za 14.12.2019 9:00 - 11:00
za 14.12.2019 11:00 - 13:00
U Cukrovaru (Slatiňany)
(Truhlářský workshop)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Pat a Mat: Kutilské trampoty) za 14.12.2019 15:30
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)
(Černé Vánoce) za 14.12.2019 21:00
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Černé Vánoce)
(Špindl 2) za 14.12.2019 19:00
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Špindl 2)
(Sněžná mela) za 14.12.2019 17:00
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Sněžná mela)

muziek (aantal: 5)

(Helena Vondráčková - Helena Dlouhá noc live) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 19:00
Congrescentrum Aldis (Hradec Králové)
(Helena Vondráčková - Helena Dlouhá noc live)
(Wohnout + Civilní Obrana) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 19:00
Denoche Music Hall (Hradec Králové)
(Wohnout + Civilní Obrana)
(Benefiční večer v Artičoku) za 14.12.2019 17:00
Galerie Artisjok (Hradec Králové)
(Benefiční večer v Artičoku)
(Česká mariánská muzika) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 17:00 - 18:30
Maria Hemelvaarskerk (Hradec Králové)
(Česká mariánská muzika)
(Maztah & Australan & Amdman) za 14.12.2019 22:00
Club La Fabrique (Hradec Králové)
(Maztah & Australan & Amdman)

sociaal (aantal: 2)

(Benefiční večer v Artičoku) za 14.12.2019 17:00
Galerie Artisjok (Hradec Králové)
(Benefiční večer v Artičoku)
(Víkend otevřených dveří v útulku pro opuštěná zvířata) za 14.12.2019 10:00 - 16:00
Hradec Králové
(Víkend otevřených dveří v útulku pro opuštěná zvířata)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 15)

(Tajemství ptačí sekery) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Tajemství ptačí sekery)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Operace Barium - 2. světová válka a Královéhradecko)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) vr 1.11.2019 - zo 16.2.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Příroda z depozitářů) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Příroda z depozitářů)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) do 14.11.2019 - zo 16.2.2020
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Vánoce v Podorlickém skanzenu v Krňovicích 2019) za 14.12.2019 10:00 - 17:00
Openluchtmuseum van Podorlicko Krňovice, Ecocentrum Orlice (Třebechovice pod Orebem)
(Vánoce v Podorlickém skanzenu v Krňovicích 2019)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď) vr 1.11.2019 - zo 5.1.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Kdo, když ne my, kdy, když ne teď)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Netradiční betlémy a další tvorba)
(Výstava Co nás baví) vr 1.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Co nás baví)
(Výstava Krajinou příběhů) di 5.11.2019 - do 19.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava Krajinou příběhů)
(Výstava k soutěži Leonardo) wo 27.11.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Výstava k soutěži Leonardo)
(Jiří Vavřina - Betlém) di 3.12.2019 - di 31.12.2019
(Hradec Králové)
(Jiří Vavřina - Betlém)
(Adventní výstava Ivy Duškové) di 3.12.2019 - vr 20.12.2019
(Hradec Králové)
(Adventní výstava Ivy Duškové)
(Vánoce v Evropě 2019) wo 4.12.2019 - za 21.12.2019
(Hradec Králové)
(Vánoce v Evropě 2019)
(Adventní jarmark) za 14.12.2019 9:00 - 16:00
Masarykovo náměstí (Nový Bydžov)
(Adventní jarmark)

toneel (aantal: 4)

(Čertovská pohádka) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Čertovská pohádka)
(Poslední trik G. M.) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 16:00
za 14.12.2019 18:00
Theater Draak (Hradec Králové)
(Poslední trik G. M.)
(Pornogeografie) za 14.12.2019 19:30
Josef Tejkls Theater De kribbe (Hradec Králové)
(Pornogeografie)
(10 let taneční školy Salsa HK (salsa, bachata, kizomba)) za 14.12.2019 20:00
AC Club (Hradec Králové)
(10 let taneční školy Salsa HK (salsa, bachata, kizomba))

vakkundig (aantal: 3)

(Krajině blíže - D.I.Y workshop) za 14.12.2019 14:00
Galerie van moderne kunst (Hradec Králové)
(Krajině blíže - D.I.Y workshop)
(Hvězdné nebe v Orlici) za 14.12.2019 15:00
Orlice park shopping (Hradec Králové)
(Hvězdné nebe v Orlici)
(Výzkumníkem v Nepálu) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 17:00 - 18:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Výzkumníkem v Nepálu)

vrije tijd (aantal: 3)

(Svítání na Bílé věži 2019) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 7:48 - 8:47
De Witte toren (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2019)
(Spolek lidové tvorby: Vánoce s papírem - vystřihovánky, skládačky) za 14.12.2019 9:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Spolek lidové tvorby: Vánoce s papírem - vystřihovánky, skládačky)
(Strom splněných přání - Advetní tvoření v Tongu) za 14.12.2019 11:00
Familiepretpark Tongo (Hradec Králové)
(Strom splněných přání - Advetní tvoření v Tongu)

muziek (aantal: 2)

(Vánoční koncert Komorního sboru Orfeus Pardubice) za 14.12.2019 18:00
Bedehuis van de Hussitische Kerk - kerk (Pardubice)
(Vánoční koncert Komorního sboru Orfeus Pardubice)
(Věneček) za 14.12.2019 18:00
Gymzaal (Přelouč)
(Věneček)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) zo 1.9.2019 - di 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 16)

(Světy v kameni) vr 3.5.2019 - zo 26.4.2020
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Flamenco!) wo 4.9.2019 - di 31.12.2019
Groene Poort (Pardubice)
(Flamenco!)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ma 21.10.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ma 21.10.2019 - zo 8.3.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Pardubické vánoční trhy 2019) za 30.11.2019 - ma 23.12.2019
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Pardubické vánoční trhy 2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) wo 4.12.2019 - zo 1.3.2020
Galerie van de stad Pardubice (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Budování a demolice) ma 9.9.2019 - za 14.12.2019
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Budování a demolice)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) di 15.10.2019 - zo 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Přichází čas vánoční) vr 8.11.2019 - vr 20.12.2019
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Přichází čas vánoční)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) za 16.11.2019 - vr 31.1.2020
Stadsbioscoop, Cultuurclub (Přelouč), Burgerlijke kredietbank (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry) ma 25.11.2019 - vr 20.12.2019
Café Robinson (Pardubice)
(Obrazy Aleny Richterové a básně Martina Vondry)
(Výstava: Šaškův svět) wo 27.11.2019 - zo 23.2.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Společně! – Tematický prostor) do 28.11.2019 - do 30.1.2020
(Pardubice)
(Společně! – Tematický prostor)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(Výstava betlémů) ma 2.12.2019 - do 19.12.2019
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Výstava betlémů)
(99 odstínů...) wo 4.12.2019 - vr 31.1.2020
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(99 odstínů...)

toneel (aantal: 5)

(Popelka muzikál na ledě) za 14.12.2019 14:00
za 14.12.2019 18:00
Enteria Arena (Pardubice)
(Popelka muzikál na ledě)
(Vánoční pohádka) za 14.12.2019 10:00
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(Vánoční pohádka)
(WinterShow 2019) za 14.12.2019 17:00
Cultuurhuis Dukla (Pardubice)
(WinterShow 2019)
(Kuřačky a spasitelky) za 14.12.2019 19:00
Theater Exil (Pardubice)
(Kuřačky a spasitelky)
(Až ustane déšť) za 14.12.2019 19:00
Oost-Boheems Theater (Pardubice)
(Až ustane déšť)

vakkundig (aantal: 6)

(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Čarování s pohádkou - program pro předškoláky) za 14.12.2019 10:15 - 11:15
(Pardubice)
(Čarování s pohádkou - program pro předškoláky)
(Workshop pro děti od 6 let: Vánoční tvoření) za 14.12.2019 14:00 - 16:30
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Vánoční tvoření)

vrije tijd (aantal: 11)

(Tajný kryt) za 14.12.2019 11:00
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) za 14.12.2019 13:00
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) wo 18.9.2019 - vr 20.12.2019
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 14.12.2019 13:00 - 14:00
Goochelmuseum (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka)
(Workshop pro děti od 6 let: Vánoční tvoření) za 14.12.2019 14:00 - 16:30
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Vánoční tvoření)

muziek (aantal: 2)

(Česká mše vánoční v kostele Nejsvětější Trojice) za 14.12.2019 17:00 - 18:30
Hospital Kuks - kasteel (Kuks)
(Česká mše vánoční v kostele Nejsvětější Trojice)
(G.P. Palestrina, J.S. Bach, G.Ph. Telemann, A.V. Michna) za 14.12.2019 18:30
Onze-Lieve-Vrouw Geboortekerk (Trutnov)
(G.P. Palestrina, J.S. Bach, G.Ph. Telemann, A.V. Michna)

sociaal (aantal: 1)

(Adventní besídka dětí ze zájmových útvarů) za 14.12.2019 10:00
Nationaal Huis (Hostinné)
(Adventní besídka dětí ze zájmových útvarů)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Za drahými kameny do pravěku) vr 11.10.2019 - zo 9.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Za drahými kameny do pravěku)
(100 let skautingu v Hořicích) do 26.9.2019 - vr 20.12.2019
Stedelijk museum (Hořice)
(100 let skautingu v Hořicích)
(Vernisáž výstavy Pod skalou) wo 30.10.2019 - za 11.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Vernisáž výstavy Pod skalou)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová) vr 8.11.2019 - vr 17.1.2020
(Hostinné)
(Hra barev, skla a maleb - Eva Šnajdrová)
(Tibet) za 16.11.2019 - zo 12.1.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Tibet)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa) do 21.11.2019 - vr 17.1.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Zbyněk Šanc: Přírodní skvosty světa)
(Ej, noviny převeselý) vr 29.11.2019 - zo 2.2.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Ej, noviny převeselý)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou) za 30.11.2019 - za 1.2.2020
Volkskundig museum van Vysoké nad Jizerou en omgeving (Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů Vysoké nad Jizerou)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal) zo 1.12.2019 - za 8.2.2020
(Hostinné)
(Výstava betlémů - Štědrej večer nastal)

totaal aantal hits: 207

Vind je activiteit

Regionaal operationeel programma NUTS II Noord-Oost - Nieuw venster.
Medefinanciering
District Pardubice.
Aannemer
CzechTourism - Nieuw venster.
CzechTourism
Bureau voor Toerismebevordering Oost-Bohemen - Nieuw venster.
Bureau voor Toerismebevordering
Oost Bohemen
CzeCoT - Nieuw venster.
Centrale doorverbinding van de database
EU.
Medefinanciering