Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website
van de regio Pardubice
Overwegend helder 6°C
weer

Weer - Pardubice

22.2. (09:00)
vandaag
Overwegend helder
6°C
23.2.
morgen
Regen
14°C/9°C
24.2.
maandagVrij helder
9°C/2°C
25.2.
dinsdagBetrokken
12°C/7°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 3)

(Příliš osobní známost) di 25.2.2020 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Příliš osobní známost)
(Vlastníci) di 25.2.2020 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlastníci)
(Vlastníci) di 25.2.2020 19:30
Het Roštok Theater en biocoop De Mei (Ústí nad Orlicí)
(Vlastníci)

historische (aantal: 1)

(Masopust MŠ Opočno) di 25.2.2020 10:00
Kupkovo nám. (Opočno)
(Masopust MŠ Opočno)

sociaal (aantal: 4)

(Den otevřených dveří v ZŠ Komenského - I i II stupeň) di 25.2.2020 14:00
(Ústí nad Orlicí)
(Den otevřených dveří v ZŠ Komenského - I i II stupeň)
(Černá Hora - krásná, známá i tajemná) di 25.2.2020 17:00
(Letohrad)
(Černá Hora - krásná, známá i tajemná)
(Zapomenuté Oustí) di 25.2.2020 17:00
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí)
(Diskuze s Petrem Fialou) di 25.2.2020 17:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Diskuze s Petrem Fialou)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 4)

(Papuchálci) di 25.2.2020 9:00
Moedercentrum Kamínek (Choceň)
(Papuchálci)
(Veřejné bruslení) di 25.2.2020 12:45 - 14:45
Winterstadion (Choceň)
(Veřejné bruslení)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku) di 25.2.2020 10:00
Centrum voor moeders Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku)
(Pravidelné lekce jógy) di 25.2.2020 17:30 - 18:00
(Opočno)
(Pravidelné lekce jógy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) vr 24.1.2020 - zo 22.3.2020
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Čechoslováci v boji za vlast) vr 14.2.2020 - zo 3.5.2020
Het Kantmuseum Vamberk (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) di 7.1.2020 - vr 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ma 13.1.2020 - wo 26.2.2020
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) do 23.1.2020 - zo 15.3.2020
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ma 3.2.2020 - di 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ma 3.2.2020 - za 14.3.2020
Stedelijk museum Letohrad (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) do 6.2.2020 - zo 1.3.2020
Choceň - museum en kasteel (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) za 8.2.2020 - zo 22.3.2020
Lanškroun - kasteel en stedelijk museum (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

toneel (aantal: 1)

(DP Jaro 2020 - Divadlo Kampa: L. N. Tolstoj: Anna Karenina) di 25.2.2020 19:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(DP Jaro 2020 - Divadlo Kampa: L. N. Tolstoj: Anna Karenina)

vakkundig (aantal: 6)

(Kurz - Chytří uživatelé chytrých telefonů) di 25.2.2020 10:00 - 12:00
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Kurz - Chytří uživatelé chytrých telefonů)
(Šití na stroji pro začátečníky) di 25.2.2020 15:30 - 17:30
Familiecentrum Appeltje (Jablonné nad Orlicí)
(Šití na stroji pro začátečníky)
(Mozkový jogging v knihovně) di 25.2.2020 17:00
(Jablonné nad Orlicí)
(Mozkový jogging v knihovně)
(Camino de Compostelo) di 25.2.2020 18:00
(Lanškroun)
(Camino de Compostelo)
(Předporodní kurz) di 25.2.2020 15:00 - 16:30
Gezinscentrum en kindergroep Het Viooltje (Žamberk)
(Předporodní kurz)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové) di 25.2.2020 17:00
Stedelijk museum (Česká Třebová)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové)

vrije tijd (aantal: 5)

(Keramika) di 25.2.2020 16:00
Familiecentrum Appeltje (Jablonné nad Orlicí)
(Keramika)
(Hernička) di 25.2.2020 8:00 - 9:00
"D" - Vrijetijdscentrum voor kinderen en jongeren (Rychnov nad Kněžnou)
(Hernička)
(Hraju si a skotačím) di 25.2.2020 9:00 - 11:30
Familiecentrum Appeltje (Jablonné nad Orlicí)
(Hraju si a skotačím)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou) di 25.2.2020 9:00
Centrum voor moeders Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou) di 25.2.2020 9:00 - 10:00
Centrum voor moeders Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 2)

(Anna Sládková) do 30.1.2020 - za 14.3.2020
Stedelijke galerie Gemberkoekje (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) vr 31.1.2020 - za 29.2.2020
Club Het Jaar (Broumov)
(Art klub - obrazy)

vakkundig (aantal: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Het is mogelijk om kaarten te bestellen ma 13.1.2020 - ma 2.3.2020
Hotel Elko (Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

bioskoop - film (aantal: 3)

(Promítání pro seniory: Špindl 2) di 25.2.2020 17:00
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Promítání pro seniory: Špindl 2)
(Sviňa) di 25.2.2020 19:30
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Sviňa)
(Vlastníci) di 25.2.2020 19:30
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Vlastníci)

christelijk (aantal: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) di 25.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

historische (aantal: 1)

(Masopustní průvod) di 25.2.2020 9:30
(Litomyšl)
(Masopustní průvod)

muziek (aantal: 1)

(Svitavský slavík) di 25.2.2020 17:00
Fabriek (Svitavy)
(Svitavský slavík)

sociaal (aantal: 2)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) za 1.2.2020 - zo 19.4.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)
(Soutěž: Pac-man slaví 40!) za 1.2.2020 - zo 29.3.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička (Polička)
(Soutěž: Pac-man slaví 40!)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 4)

(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk) di 25.2.2020 18:00
Winterstadion (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk)
(Tanec léčení vztahu s maminkou) di 25.2.2020 18:00
Centrum Spontanea (Litomyšl)
(Tanec léčení vztahu s maminkou)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Tygři Brno) di 25.2.2020 18:30
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Tygři Brno)
(Kurz tance a společenské výchovy - 10. lekce) di 25.2.2020 19:00 - 22:30
Smetana huis (Litomyšl)
(Kurz tance a společenské výchovy - 10. lekce)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 10)

(Fenomén Igráček) di 3.12.2019 - zo 1.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) za 25.1.2020 - zo 26.4.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Retrogaming)
(Retrogaming) za 25.1.2020 - zo 26.4.2020
Bohuslav Martinů Centrum in Polička - museum (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) za 1.2.2020 - zo 19.4.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) za 8.2.2020 - zo 29.3.2020
Het Huis Bij de Ridders - galerie (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) za 1.2.2020 - zo 1.3.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) di 4.2.2020 - do 30.4.2020
Bobo Cafe (Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) wo 5.2.2020 - wo 22.4.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) do 13.2.2020 - ma 13.4.2020
Stedelijk museum en galerie in Svitavy (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) do 20.2.2020 - di 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

vakkundig (aantal: 7)

(Nakopněte svoji školu v Litomyšli) zo 23.2.2020 - di 25.2.2020
Burchtheuvel (Litomyšl)
(Nakopněte svoji školu v Litomyšli)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 9.2.2020 - zo 29.3.2020
Baptistengemeente (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Het is mogelijk om kaarten te bestellen zo 16.2.2020 - zo 5.4.2020
Broedergemeente (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz pro předškoláky) di 25.2.2020 13:30
di 25.2.2020 16:00
Moeder- en familiecentrum Het Stapje (Svitavy)
(Kurz pro předškoláky)
(Jak finančně zvládnout mateřskou?) di 25.2.2020 16:00
Alternatieve club Tyjátr (Svitavy)
(Jak finančně zvládnout mateřskou?)
(O tajemství umírání) di 25.2.2020 17:00
(Litomyšl)
(O tajemství umírání)
(Expedice Borneo s Kateřinou a Milošem Motani - Ostrov lovců lebek, nosatých opic a sloních trpaslíků) di 25.2.2020 19:00
Theater Club (Polička)
(Expedice Borneo s Kateřinou a Milošem Motani - Ostrov lovců lebek, nosatých opic a sloních trpaslíků)

vrije tijd (aantal: 2)

(Zimní dětská herna) za 26.10.2019 - di 31.3.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) za 1.2.2020 - zo 19.4.2020
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

bioskoop - film (aantal: 2)

(Ježek Sonic) di 25.2.2020 17:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Ježek Sonic)
(Sviňa) di 25.2.2020 20:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Sviňa)

historische (aantal: 2)

(Masopustní průvod masek) di 25.2.2020 15:00
Lichkov
(Masopustní průvod masek)
(Masopustní večer) di 25.2.2020 16:00
(Červená Voda)
(Masopustní večer)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 2)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) do 16.1.2020 - vr 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) vr 17.1.2020 - za 29.2.2020
Stedelijk museum (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

christelijk (aantal: 3)

(Bohoslužba) di 25.2.2020 18:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) di 25.2.2020 17:00
kapel van Sint-Václav (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) di 25.2.2020 7:00
Onze-Lieve-Vrouw Geboortekerk (Hlinsko)
(Bohoslužba)

historische (aantal: 2)

(Masopustní průvod) di 25.2.2020 9:30
Náměstí (Nasavrky)
(Masopustní průvod)
(Rozloučení s masopustem) di 25.2.2020 9:30
di 25.2.2020 14:00
Hlinsko
(Rozloučení s masopustem)

muziek (aantal: 1)

(Retro Band Chrudim - Zimní koncert) di 25.2.2020 16:00
Verenigingshuis (Chrudim)
(Retro Band Chrudim - Zimní koncert)

sociaal (aantal: 2)

(Masopustní průvod) di 25.2.2020 9:30
Náměstí (Nasavrky)
(Masopustní průvod)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české) di 25.2.2020 14:00
Verzorgingshuis - Cafétje voor senioren (Nasavrky)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 3)

(Cvičení pilates) di 25.2.2020 15:00
(Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Step Aerobik) di 25.2.2020 18:30
(Hlinsko)
(Step Aerobik)
(SM systém cvičení) di 25.2.2020 18:00
(Hlinsko)
(SM systém cvičení)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) vr 3.1.2020 - di 30.6.2020
Ležáky - eerbiedige plaats (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) do 30.1.2020 - zo 9.1.2022
Het museum van de marionettencultuur in Chrudim (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) do 30.1.2020 - zo 14.6.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Vílí taje) ma 13.1.2020 - do 27.2.2020
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) di 28.1.2020 - zo 29.3.2020
Stedelijk museum in Skuteč (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Jiný masopust) zo 2.2.2020 - zo 1.3.2020
Stedelijk museum Hlinsko - museum, voormalige synagoge (Hlinsko v Čechách)
(Jiný masopust)
(Čtyři) za 8.2.2020 - zo 5.4.2020
Stedelijke galerie Hlinsko (Hlinsko v Čechách)
(Čtyři)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) za 8.2.2020 - zo 22.3.2020
Regionaal museum in Chrudim (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) wo 12.2.2020 - ma 9.3.2020
Expositieruimte van het Karel Pippich Theater (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

vakkundig (aantal: 3)

(30 let od svatořečení sv. Anežky české) di 25.2.2020 14:00
Verzorgingshuis - Cafétje voor senioren (Nasavrky)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české)
(Ručně šité dekorace do bytu) di 25.2.2020 17:00
Club Agora (Chrudim)
(Ručně šité dekorace do bytu)
(Beseda - Děti v pasti sociálních sítí) di 25.2.2020 17:00
(Třemošnice)
(Beseda - Děti v pasti sociálních sítí)

vrije tijd (aantal: 1)

(Burza jarního a letního oblečení) ma 17.2.2020 - do 5.3.2020
Stadsgalerie Třemošnice (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)

bioskoop - film (aantal: 3)

(Portrét dívky v plamenech) di 25.2.2020 10:00 - 12:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Portrét dívky v plamenech)
(Párty hárd) Het is mogelijk om kaarten te bestellen di 25.2.2020 18:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Párty hárd)
(Maják) di 25.2.2020 20:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Maják)

gastronomie (aantal: 1)

(Život s vášní a čokoládou - ochutnávka) di 25.2.2020 17:00
(Hradec Králové)
(Život s vášní a čokoládou - ochutnávka)

historische (aantal: 1)

(Masopust v knihovně) di 25.2.2020 15:00 - 18:00
(Hradec Králové)
(Masopust v knihovně)

muziek (aantal: 3)

(František Nedvěd & Tie Break - Koncert Petrof) Het is mogelijk om kaarten te bestellen di 25.2.2020 19:00 - 20:15
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(František Nedvěd & Tie Break - Koncert Petrof)
(Oáza klidu s Vladimírem Županem) Het is mogelijk om kaarten te bestellen di 25.2.2020 19:00 - 20:30
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Oáza klidu s Vladimírem Županem)
(Warhol & Underground (m3) Cyklus Mezi proudy) Het is mogelijk om kaarten te bestellen di 25.2.2020 19:30 - 21:30
Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)
(Warhol & Underground (m3) Cyklus Mezi proudy)

sociaal (aantal: 3)

(Beseda s hraběnkou Andreou Kolowrat Krakowskou) di 25.2.2020 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Beseda s hraběnkou Andreou Kolowrat Krakowskou)
(Zpět do školy! Velká párty vysokoškoláků LF, FAF a UHK) di 25.2.2020 19:00
AC Club (Hradec Králové)
(Zpět do školy! Velká párty vysokoškoláků LF, FAF a UHK)
(Jan Wilda: Fluid and unclear v2.0) di 25.2.2020 20:00
Walk Thru Gallery - Galerie De onderdoorgang (Hradec Králové)
(Jan Wilda: Fluid and unclear v2.0)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 8)

(Uprostřed Koruny české) do 6.2.2020 - zo 28.6.2020
Museum van Oost-Bohemen in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) vr 3.1.2020 - za 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ma 6.1.2020 - za 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) wo 8.1.2020 - vr 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) za 1.2.2020 - vr 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) za 1.2.2020 - za 29.2.2020
Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ma 3.2.2020 - vr 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)
(Božena Němcová - 200 Let: vernisáž výstavy) di 25.2.2020 18:15
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Božena Němcová - 200 Let: vernisáž výstavy)

toneel (aantal: 1)

(Babička) di 25.2.2020 19:00
Jirásek Theater (Nový Bydžov)
(Babička)

bioskoop - film (aantal: 1)

(Večer české animace) di 25.2.2020 18:00
Theater 29 (Pardubice)
(Večer české animace)

historische (aantal: 2)

(Masopust v Polabinách) di 25.2.2020 13:30
(Pardubice)
(Masopust v Polabinách)
(Masopust v Polabinách) di 25.2.2020 13:30 - 15:00
Bělehradská (Pardubice), Chemiků (Pardubice), Ohrazenická (Pardubice), Prodloužená (Pardubice)
(Masopust v Polabinách)

sociaal (aantal: 4)

(Pozorování večerní oblohy) di 25.2.2020 19:00 - 21:00
Sterrenwacht van baron Artur Kraus (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)
(Program pro rodiče s dětmi Bookstart - S knížkou do života) di 25.2.2020 9:00 - 10:00
(Pardubice)
(Program pro rodiče s dětmi Bookstart - S knížkou do života)
(Zpívánky) di 25.2.2020 10:15 - 11:00
(Pardubice)
(Zpívánky)
(Ptačí duše: Autorská beseda s fotografem Jiřím Hřebíčkem) di 25.2.2020 17:00 - 18:30
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Ptačí duše: Autorská beseda s fotografem Jiřím Hřebíčkem)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) zo 1.9.2019 - di 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 9)

(Světy v kameni) vr 3.5.2019 - zo 26.4.2020
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ma 21.10.2019 - zo 8.3.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) wo 4.12.2019 - zo 1.3.2020
Galerie van de stad Pardubice (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) wo 12.2.2020 - di 24.3.2020
Galerie van de Universiteit Pardubice (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Jaromír Zemina - fotografie) do 20.2.2020 - ma 30.3.2020
Benefiet galerie Fons (Pardubice)
(Jaromír Zemina - fotografie)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) di 15.10.2019 - zo 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Cesta životem) vr 31.1.2020 - di 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Výstava příběhů z Indie) di 4.2.2020 - wo 25.3.2020
Gymzaal (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)
(Czech Nature Photo 2019) di 4.2.2020 - di 31.3.2020
Tentoonstellingsruimte Mázhaus (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)

toneel (aantal: 2)

(Pusťte Donnu k maturitě!) di 25.2.2020 19:00
Oost-Boheems Theater (Pardubice)
(Pusťte Donnu k maturitě!)
(Cavewoman) di 25.2.2020 19:00
Cultuurhuis Hronovická (Pardubice)
(Cavewoman)

vakkundig (aantal: 12)

(Pozorování večerní oblohy) di 25.2.2020 19:00 - 21:00
Sterrenwacht van baron Artur Kraus (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)
(Program pro školy: Fotogramy) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Workshop pro seniory: Ruční papír) di 25.2.2020 9:00 - 11:00
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop pro seniory: Ruční papír)
(Zpívánky) di 25.2.2020 10:15 - 11:00
(Pardubice)
(Zpívánky)
(Jak prohlédnout přetvářku) di 25.2.2020 18:00
Huis van de Techniek (Pardubice)
(Jak prohlédnout přetvářku)
(Stručná historie města Přelouče v letech 1989 - 2019) di 25.2.2020 18:00
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Stručná historie města Přelouče v letech 1989 - 2019)
(Cestovatelský večer KČT Slovan Pardubice - Egypt) di 25.2.2020 18:00
Hogere Burgerschool Pardubice - Jan Kašpar-zaal (Pardubice)
(Cestovatelský večer KČT Slovan Pardubice - Egypt)
(Výukové programy pro školy) di 25.2.2020 10:00 - 11:30
Sterrenwacht van baron Artur Kraus (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

vrije tijd (aantal: 12)

(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Fotogramy) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Luminografie) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) do 23.1.2020 - do 31.12.2020
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Workshop pro seniory: Ruční papír) di 25.2.2020 9:00 - 11:00
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop pro seniory: Ruční papír)
(Výtvarná dílna: interiérové přírodní dekorace) di 25.2.2020 15:00
Kuuroord Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
(Výtvarná dílna: interiérové přírodní dekorace)
(Výukové programy pro školy) di 25.2.2020 10:00 - 11:30
Sterrenwacht van baron Artur Kraus (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 5)

(Vzpomínky na velehory) wo 15.1.2020 - do 19.3.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) wo 22.1.2020 - za 29.2.2020
Galerie van de stad Trutnov (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) do 23.1.2020 - do 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) vr 7.2.2020 - zo 26.4.2020
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) vr 21.2.2020 - di 31.3.2020
Cultuurhuis De Iep (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)

toneel (aantal: 1)

(Bezhlavý rytíř) di 25.2.2020 17:00
Theater Krakonoš (Vysoké nad Jizerou)
(Bezhlavý rytíř)

vakkundig (aantal: 1)

(Ptáci geoparku Český ráj) di 25.2.2020 17:00
Museum van het Reuzengebergte in Jilemnice - Kasteel van Harrachov (Jilemnice)
(Ptáci geoparku Český ráj)

totaal aantal hits: 157

Vind je activiteit

Regionaal operationeel programma NUTS II Noord-Oost - Nieuw venster.
Medefinanciering
District Pardubice.
Aannemer
CzechTourism - Nieuw venster.
CzechTourism
Bureau voor Toerismebevordering Oost-Bohemen - Nieuw venster.
Bureau voor Toerismebevordering
Oost Bohemen
CzeCoT - Nieuw venster.
Centrale doorverbinding van de database
EU.
Medefinanciering