Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingenGEOFUN
loading...
Toeristische navigator
Viki
Officiële toeristische website van de regio Pardubice
Tsjechië
Bewolkt 6°C
weer

Weer - Pardubice

1.12. (13:30)
vandaag
Bewolkt
6°C
2.12.
morgen
Bijna helemaal bewolkt
5°C/2°C
3.12.
vrijdagVrij helder
2°C/-3°C
4.12.
zaterdagAf en toe regen met sneeuw
2°C/0°C
Bron: Weer Meteocentrum

Evenementen agenda

Evenement opzoeken:
Gebieden: Het grensgebied Bohemen-Moravië. Grensgebied Kladsko  . . Adelaargebergte (Orlické hory) en het voorland ervan. Het grensgebied Bohemen-Moravië. Regio Hradec Králové. Regio Pardubice. Regio Chrudim-Hlinsko.
Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden. Kaart voor de keuze van gebieden.








begin: einde:
Verdere opzoekparameters

Kaart

bioskoop - film (aantal: 5)

(Duna) za 23.10.2021 16:00
Bioscoop Máj (Choceň)
(Duna)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky) za 23.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky)
(Karel) za 23.10.2021 19:00
Bioscoop Máj (Choceň)
(Karel)
(Duna) za 23.10.2021 19:30
Bioscoop Lanškroun (Lanškroun)
(Duna)
(Kryštof) za 23.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Kryštof)

gastronomie (aantal: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) wo 20.10.2021 - zo 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

muziek (aantal: 2)

(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) za 23.10.2021 19:00
Multifunctioneel centrum LArt (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého) za 23.10.2021 19:00
Roškota-theater, bioscoop Mei, Toneelclub (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) vr 1.10.2021 - zo 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) vr 1.10.2021 - zo 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) vr 1.10.2021 - zo 31.10.2021
Accommodatie voor toeristen Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Sokolský půlmaraton) za 23.10.2021 10:30
Kunvald
(Sokolský půlmaraton)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) za 23.10.2021 14:30
Zomergebied De Herdershut (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) za 23.10.2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Taneční kurzy pro začátečníky) za 23.10.2021 19:00 - 22:00
Kodymův Nationaal huis (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ma 3.5.2021 - zo 31.10.2021
Het Kolowrat kasteel in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) wo 1.9.2021 - zo 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) do 2.9.2021 - zo 14.11.2021
Kasteel Lanškroun – Stedelijk museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) do 2.9.2021 - zo 31.10.2021
Stadsbibliotheek Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) do 9.9.2021 - vr 31.12.2021
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) di 14.9.2021 - ma 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) do 30.9.2021 - zo 14.11.2021
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) vr 1.10.2021 - zo 24.10.2021
Kasteel Choceň – Museum van het Adelaarsgebergte (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) vr 1.10.2021 - za 30.10.2021
Het Tsjechische Rode Kruis (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Samizdat) ma 4.10.2021 - di 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) di 5.10.2021 - zo 31.10.2021
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) di 5.10.2021 - wo 27.10.2021
Kleine Scène (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) do 7.10.2021 - di 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) do 14.10.2021 - zo 14.11.2021
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) vr 15.10.2021 - do 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky) za 23.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) do 1.4.2021 - zo 31.10.2021
Kasteel Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

toneel (aantal: 1)

(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) za 23.10.2021 15:00
Cultuurcentrum (Česká Třebová)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)

vakkundig (aantal: 2)

(Sobota s úpletem) za 23.10.2021 9:00 - 12:00
Centrum voor vrije tijd Animo (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Taneční pro mládež) za 23.10.2021
Herenhuis (Choceň)
(Taneční pro mládež)

vrije tijd (aantal: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ma 1.3.2021 - zo 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) wo 24.3.2021 - do 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) za 23.10.2021 10:00 - 17:00
Stedelijk museum (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) za 23.10.2021 - zo 24.10.2021
Kasteel Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) za 18.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) do 23.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) za 18.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) do 23.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) di 5.10.2021 - di 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

vrije tijd (aantal: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) za 18.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) do 23.9.2021 - zo 7.11.2021
Galerie voor beeldende kunst in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Rozbitý robot Ron 3D) za 23.10.2021 17:00
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Rozbitý robot Ron 3D)
(Rozbitý robot Ron) za 23.10.2021 17:00
Bioscoop Sokol (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) za 23.10.2021 19:00
Het Šembera Theater (Vysoké Mýto)
(Duna)
(Duna 3D) za 23.10.2021 19:30
Bioscoop De Kosmos (Svitavy)
(Duna 3D)

gastronomie (aantal: 2)

(Vepřové koleno) vr 22.10.2021 - zo 24.10.2021
(Proseč)
(Vepřové koleno)
(Zvěřinový víkend) za 23.10.2021 15:00
(Opatov)
(Zvěřinový víkend)

muziek (aantal: 3)

(Bubenický festival) za 23.10.2021 13:00
Stedelijk club Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Bubenický festival)
(Taneční zábava se skupinou SaMo) za 23.10.2021 18:00
Uitkijktoren Bij de familie Mareš (Proseč)
(Taneční zábava se skupinou SaMo)
(World Music Párty) za 23.10.2021 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(World Music Párty)

sociaal (aantal: 4)

(Litomyšl jinak) ma 20.9.2021 - vr 31.12.2021
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) do 14.10.2021 - vr 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(ZUŠ slaví 75 let) za 23.10.2021 10:00 - 17:00
Bedřich Smetana Kunstschool (Litomyšl)
(ZUŠ slaví 75 let)
(Posed – téma Božena Němcová) za 23.10.2021 16:00
Theater De Balk (Svitavy)
(Posed – téma Božena Němcová)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 8)

(Běh Černou horou) za 23.10.2021 9:30 - 11:00
(Litomyšl)
(Běh Černou horou)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov) za 23.10.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B) za 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice) za 23.10.2021 10:00
(Svitavy)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička) za 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou) za 23.10.2021 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B) za 23.10.2021 12:00
Sportveld (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava) za 23.10.2021 19:00
(Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) zo 13.6.2021 - za 27.11.2021
Galerie van Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ma 6.9.2021 - zo 31.10.2021
Kasteel Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) di 4.5.2021 - zo 29.5.2022
Portmoneum – Josef Váchal-museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) zo 22.8.2021 - zo 2.1.2022
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) vr 24.9.2021 - zo 24.10.2021
Stedelijke galerie (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) zo 26.9.2021 - zo 6.2.2022
Regionaal museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) vr 1.10.2021 - di 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) vr 15.10.2021 - zo 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) za 16.10.2021 - vr 26.11.2021
Huis Bij de Ridders – Stadsgalerij Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) ma 18.10.2021 - zo 14.11.2021
Informatie- en toerismecentrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) za 23.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

vakkundig (aantal: 1)

(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?) za 23.10.2021 10:00
Tsjechoslowaakse Hussitische Kerk (Litomyšl)
(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?)

vrije tijd (aantal: 2)

(Podzimní bazárek pro zdravější školu) za 23.10.2021 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu)
(Burza vinylů a CD) za 23.10.2021 11:00 - 16:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Burza vinylů a CD)

christelijk (aantal: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) vr 22.10.2021 - zo 24.10.2021
Berg van de Moeder Gods (Hedeč) met Maria Hemelvaartkerk - klooster en bedevaartsoord (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

muziek (aantal: 1)

(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute) za 23.10.2021 19:00
Club Op de Schietbaan (Králíky)
(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 3)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) za 23.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník) za 23.10.2021 8:00
(Červená Voda)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B) za 23.10.2021 14:30
Voetbalveld Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B)

bioskoop - film (aantal: 6)

(Za kamarády z TV) za 23.10.2021 16:00
Bioscoop De Vrede (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) za 23.10.2021 17:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Duna) za 23.10.2021 19:30
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Duna)
(Rozbitý robot Ron) za 23.10.2021 15:00
Stadsbioscoop Chrudim (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Rozbitý robot Ron) za 23.10.2021 17:30
Bioscoop De Vrede (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) za 23.10.2021 19:30
Bioscoop De Vrede (Heřmanův Městec)
(Karel)

christelijk (aantal: 4)

(Mše sv.) za 23.10.2021 18:00
St. Wenceslaskerk (Skuteč - Lažany)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) za 23.10.2021 16:30
Centrum Johannes XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) za 23.10.2021 7:30
Kerk van Heilige Drievuldigheid (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) za 23.10.2021 17:00
Onze-Lieve-Vrouw Geboortekerk (Hlinsko)
(Bohoslužba)

gastronomie (aantal: 1)

(Nasavrcké Kaštanobraní) za 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natuurmonument
(Nasavrcké Kaštanobraní)

muziek (aantal: 4)

(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) za 23.10.2021 16:00
Evangelische kerk (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Nasavrcké Kaštanobraní) za 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natuurmonument
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koncert) za 23.10.2021 20:00
Gymzaal (Slatiňany)
(Koncert)
(Taneční zábava) za 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

sociaal (aantal: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) vr 1.10.2021 - do 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nasavrcké Kaštanobraní) za 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natuurmonument
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) za 23.10.2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) za 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 3)

(FC Hlinsko - Moravská Třebová) za 23.10.2021 9:30
za 23.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Fotbalové utkání) za 23.10.2021 14:30
Voetbalveld (Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) za 23.10.2021 17:00
Winterstadion (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) vr 9.7.2021 - zo 31.10.2021
Kasteel Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) di 5.10.2021 - zo 31.10.2021
Kasteel Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) zo 5.9.2021 - zo 31.10.2021
Multifunctioneel centrum (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) za 11.9.2021 - wo 10.11.2021
Tentoonstellingsgat (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Nasavrcké Kaštanobraní) za 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natuurmonument
(Nasavrcké Kaštanobraní)

toneel (aantal: 1)

(Únos v Neapoli) za 23.10.2021 18:00
Gymzaal (Svratouch)
(Únos v Neapoli)

vakkundig (aantal: 1)

(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) za 23.10.2021 14:00 - 17:30
Centrum voor ouder en kind Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))

vrije tijd (aantal: 4)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) za 23.10.2021 10:30 - 15:00
Openluchtmuseum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) vr 1.10.2021 - ma 25.10.2021
Stadsgalerie Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Nasavrcké Kaštanobraní) za 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natuurmonument
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) za 23.10.2021 14:00
Jongerencentrum (Hlinsko)
(Koulo proutí)

bioskoop - film (aantal: 4)

(Oheň v kostech) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 18:45
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Rozbitý robot Ron) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 13:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)
(Sen o létání) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 19:00 - 20:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Sen o létání)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 15:00
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Galavečer boxu II.) za 23.10.2021 18:00 - 22:30
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Galavečer boxu II.)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) vr 3.9.2021 - di 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

toneel (aantal: 4)

(Zvířátka a loupežníci) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Zvířátka  a loupežníci)
(Šípková Růženka) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 16:00
Theater Draak (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Oheň v kostech) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 18:45
Bio Centraal (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Špinarka) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 19:00 - 20:30
Klicpera Theater (Hradec Králové)
(Špinarka)

vakkundig (aantal: 2)

(30 let amerických raketoplánů) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 17:00 - 18:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(30 let amerických raketoplánů)
(Ptačí ostrov) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 15:00 - 16:30
Sterrenwacht en planetarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)

muziek (aantal: 1)

(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici) za 23.10.2021 17:00
St. Bartholomeuskerk (Pardubice)
(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 4)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)
(Praha a okolí) za 23.10.2021
Pardubice
(Praha a okolí)
(Zamykání Opatovického kanálu) za 23.10.2021
Lázně Bohdaneč
(Zamykání Opatovického kanálu)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Het is mogelijk om kaarten te bestellen za 23.10.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

tentoonstellingen, markten en jaarbeurzen (aantal: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) wo 23.6.2021 - zo 7.11.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) vr 1.1.2021 - vr 31.12.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) di 7.9.2021 - zo 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ma 13.9.2021 - za 18.12.2021
Cultureel en informatiecentrum van de stad Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) di 5.10.2021 - di 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

toneel (aantal: 3)

(Normální debil 2) za 23.10.2021 19:00
Oost-Boheems theater Pardubice – Klein podium in de achtertuin (Pardubice)
(Normální debil 2)
(O chytré kmotře lišce) za 23.10.2021 10:00
Kinder- en jongerencentrum Beta - filiaal Dubina (Pardubice)
(O chytré kmotře lišce)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci) za 23.10.2021 19:00
Theater Exil (Pardubice)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci)

vakkundig (aantal: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) za 23.10.2021 8:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) za 23.10.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

vrije tijd (aantal: 7)

(Kouzelnické představení nejen pro děti) za 23.10.2021 13:00 - 14:00
Goocheltheater (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) do 29.4.2021 - vr 31.12.2021
Kasteel Pardubice - Museum van Oost Bohemen (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - kasteel (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
De Oost-Boheemse galerie in Pardubice - Het huis bij Jonas (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) do 9.9.2021 - wo 22.12.2021
Creatief atelier van de Oost-Boheemse galerie (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

sport, actieve tijdsbesteding (aantal: 1)

(Pojďte s námi) za 23.10.2021 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

totaal aantal hits: 145

Vind je activiteit